Goleniów, Kliniska Wielkie

Domy na Sprzedaż
nr oferty 384178
powierzchnia 88 m2
ilość pokoi 3
piętro parter / 1
standard Stan deweloperski
Bliźniak 88m2 w Kliniskach Wielkich

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak w Kliniskach Wielkich.
Powierzchnia   użytkowa jednego lokalu to 88,2 m2, natomiast pow. działki to 447 m2.
Dom w standardzie deweloperskim.

Na powierzchnię jednego lokalu składają się:
* Parter:
- Salon z aneksem kuchennym - 32,9 m2
- Łazienka - 4,1 m2
- Korytarz - 8 m2
- Wiatrołap - 5 m2
* Piętro:
Pokój 1 - 15,8 m2
Pokój 2 - 11,6 m2
Łazienka - 5,1 m2
Klatka schodowa - 5,7 m2

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej daje gwarancję należycie wykonanej pracy, czego efektem będzie budynek o jakości zdecydowanie wyższej od oferowanych obecnie na rynku.
Certyfikat właściwego zagęszczenia gruntu, izolacje termiczne przy użyciu piany poliuretanowej, izolacje akustyczne, stolarka okienna i drzwiowa drewniana spełniająca z naddatkiem parametry cieplne wymogów obecnego prawa budowlanego, rynny oraz blacharka z blachy ocynkowanej, dachówka ceramiczna w kolorze naturalnej cegły nadadzą temu domu szlachetności i elegancji.

Kameralne balkony z drewnianymi balustradami pozwolą cieszyć się poranną kawą powodując poczucie większej przestrzeni we własnym domu.
Dwie łazienki na obu poziomach dadzą domownikom swobodę użytkowania bez straty na komforcie korzystania z wody o stałej zadanej temperaturze uzyskanej natychmiast dzięki zastosowaniu pieca jednoobiegowego z buforem renomowanej marki Wolf. Ściana oddzielająca oba lokale będzie odpowiednio wygłuszona akustycznie, pozwalając tym samym na utrzymanie poczucia intymności. Całość dopełnią dwa pokoje na górze z wysoką ścianą kolankową a co za tym idzie nieuciążliwymi skosami połaci dachu, w której konstrukcji znajdzie się dodatkowa przestrzeń na różnego rodzaju drobiazgi, taki swoisty mały   dobrze ocieplony pianą "PUR" strych oraz w parterze sień z miejscem na obszerną cześć na garderobę.
Elewacja zostanie wykonana przy użyciu tynków silikonowych, barwionych w masie w kolorze bieli.

Zagospodarowanie terenu uwzględnia ogrodzenie całego obiektu oraz tarasy z bezpośrednim wyjściem z salonu, z których z kolei swobodnie można się udać do ogrodu wyłożonego gęstą jak dywan trawą z rolki. Dom ma kompletny dostęp do sieci gminnych takich jak: kanalizacja , gaz czy też woda oraz prąd.
Klasyczne liczniki umieszczone w łatwo dostępnych do odczytania miejscach lub też jak w przypadku wody w formie odczytu radiowego, ułatwią bieżącą kontrolę nad rachunkami, zdecydowanie obniżonymi ze względu na użyte rozwiązania techniczne oraz materiały budowlane o wysokiej jakości.

Dom w standardzie deweloperskim oznacza, że wewnątrz znajdą się kompletne instalacje wodno - kanalizacyjne, elektryczne oraz hydrauliczne. Przewidywany jest montaż instalacji odgromowej. Zostaną zamontowane gniazdka i kontakty, zawieszone grzejniki oraz uruchomiony wspomniany piec gazowy Wolf z zasobnikiem, czujnikiem temperatury oraz regulacją przy użyciu sterownika. Na podłogach zostanie wylany jastrych z dodatkiem włókniny polipropylenowej oraz zostaną wykonane dylatacje zapobiegającej pękaniu betonu.
Ściany i sufity parteru natomiast pokryte będą warstwą tynku gipsowego nakładanego przy użyciu przeznaczonej do tego maszyny. W części poddasza użytkowego sufity będą tworzyć ogniotrwałe płyty GKF nakręcane na ruszcie   stalowym. Schody łączące piętra to prefabrykaty ze strunobetonu montowane jako gotowy element na miejscu inwestycji a zaletą takiego rozwiązania jest jakość wykonania jaką daje produkcja w warunkach fabrycznych.

Budynek zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej, piekarni, poczty i przychodni.
Dojazd do nieruchomości wyasfaltowaną drogą powiatową, chodniki przy budynku umożliwiają swobodną komunikację pieszą, ulica oświetlona latarniami, eksploatowana przez gminę.
Miejsce bardzo dobrze skomunikowane zarówno ze Szczecinem, jak również z Goleniowem.
Sieć lokalnych dróg, droga ekspresowa Świnoujście-Berlin oraz lotnisko w odległości 25 km (okolice Goleniowa) dopełniają możliwości komunikacyjne jaką daje oferowana lokalizacja.

W promieniu   1 km od nieruchomości znajduje się stacja benzynowa Orlen, market spożywczy Dino, biblioteka, przychodnia NFZ, lokalny producent wyrobów mięsnych Farmer, linia autobusowa, oraz stacja kolejowa PKP, skąd w prosty, szybki i tani sposób można dotrzeć do centrów w/w miast i nie tylko.

Okolica bardzo spokojna, bliskie sąsiedztwo lasów Nadleśnictwo Kliniska, sporo terenów do spacerów i innych aktywności fizycznych.
Komfort przebywania w tym miejscu jest pochodną bardzo dobrej infrastruktury oraz względnie małego zaludnienia w tej części bliskich okolic Szczecina.
Położenie domu będzie bardzo przyjazne w codziennym życiu dla osób chcących tam zamieszkać, niezależnie od grupy wiekowej.

Największym atutem tej oferty jest atrakcyjna cena skalkulowana na kwotę 575,000,- zł , która przy stałym trendzie wznoszącym nadal pozostaje bardzo korzystna w stosunku do propozycji na obecnym rynku nieruchomości mieszkalnych.

Zakończenie procesu budowlanego wraz ze zgłoszeniem zakończenia budowy planowane jest na czerwiec 2021 r.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
575 000 zł
Cena za m2
6 519 zł
Miejscowość
Goleniów, Kliniska Wielkie
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2021
Powierzchnia
88 m2
Powierzchnia działki
447 m2
Kształt działki
Prostokąt
Standard
Stan deweloperski
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Dodatkowe
Garaż
Wyświetleń
95
Sprawdź ratę kredytu
575 000 PLN
6 519 PLN / m2

ELITE nieruchomości

tel. 91 886 91 81

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
575 000 Stan deweloperski
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2021 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce