Wybrana oferta jest archiwalna, skontaktuj się z nami.

Przelewice

Domy na Sprzedaż
Oferta specjalna
nr oferty 367636
powierzchnia 211 m2
ilość pokoi 5
piętro parter / 1
standard Bardzo dobry
Przelewice dom wolno stojący z pięknym ogrodem

Śliczny dom wolno stojący zw Przelewicach z pięknym ogrodem na dużej działce o powierzchni 2106m2.
Przelewice są położone we wschodniej części powiatu Pyrzyckiego. Miejscowość ta w większości jest gminą rolniczą, która rozciąga się na terenie dwóch krain geograficznych: Równiny Pyrzycko-Stargardzkiej i Pojezierza Myśliborskiego. Przez północną część gminy przepływa rzeka Płonia.
Tereny leśne zajmują ok. 7% powierzchni gminy, a użytki rolne ok. 79%. Przez gminę Przelewice prowadzi droga powiatowa nr 122. Najbliżej oddalonymi miastami od Przelewic są Pyrzyce (15km) i Barlinek(17km). Do większych miast takich jak Szczecin jest ok. 55 km, oraz jadąc na południe do Gorzowa Wlkp. ok. 50 km. Gmina Przelewice sąsiaduje z gminami: Pyrzyce, Lipiany, Warnice, Dolice, Barlinek.
Gmina Przelewice objęta jest dyrektywą, jako Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków oraz obszar chronionej przyrody Europejskiej Sieci Natura 2000. W Przelewicach mieści się Ogród Dendrologiczny na terenie, którego znajduje się Pałac wraz z zabudową Folwarczną.

  Sąsiedztwo przedmiotowej nieruchomości stanowią głównie budynki dwu rodzinne i jeden wielorodzinny w zabudowie wolnostojącej.
Dojazd do posesji odbywa się utwardzoną drogą z kostki betonowej sześciokątnej (trylinka).
Do centrum wsi jest ok. 1 km, gdzie znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, placówki usługowe (fryzjer, kwiaciarnia), Ośrodek Zdrowia, Urząd Gminy, Bank Spółdzielczy, Punkt Pocztowy, Kościół, Odział ?O? Szkoły Podstawowej, Niepubliczna Szkoła Podstawowa, oraz Ogród Dendrologiczny . Ze względu na położenie i sąsiedztwo posesja posiada atrakcyjną lokalizację.

Ogrodzenie z siatki metalowej rozciągniętej na słupkach metalowych. Od strony ulicy wjazd na posesję przez bramę jednoskrzydłową przesuwną, sterowaną automatycznie, wykonaną z prętów i profili stalowych. Podjazd utwardzony, wykonany z kamienia ciosanego. W części południowej posesji, tj. od strony ogrodu wykonana jest mała architektura z nasadzeniami zieleni wysokiej i niskiej, a także drzewami liściastymi i krzewami ozdobnymi oraz znajduje sie budynek gospodarczy - altanka (powierzchnia ok. 40m2).

Budynek mieszkalny wybudowany w latach 2006/2007 w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, posiadający garaż dwustanowiskowy w budynku oraz wiatę garażową.
- powierzchnia zabudowy:                   211,10m2 + 53,40 m2(tarasy zewn. i podjazdy)
- powierzchnia użytkowa parteru i poddasza: 179,90   m2
- powierzchnia użytkowa garażu:                   36,00 m2
-powierzchnia strychu do adaptacji:               34,30 m2
-powierzchnia całkowita                               383,90 m2

Parter: przedsionek, hall, pokój, salon, jadalnia, kuchnia, spiżarka, kotłownia, łazienka - ogrzewanie podłogowe + grzejniki; kominek z płaszczem wodnym
Poddasze: komunikacja, trzy sypialnie, hall, łazienka (ogrzewanie podłogowe + grzejnik)
ZAPRASZAM cena do negocjacji.
WYŁĄCZNOŚĆ

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
750 000 zł
Cena za m2
3 554 zł
Miejscowość
Przelewice
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2007
Powierzchnia
211 m2
Powierzchnia działki
2 106 m2
Kształt działki
Prostokąt
Standard
Bardzo dobry
Liczba pokoi
5
Ogrzewanie
Gazowe
Ciepła woda
Piec gazowy
Dodatkowe
Parking naziemny, Garaż, Ogród
Wyświetleń
561
Sprawdź ratę kredytu
750 000 PLN
3 554 PLN / m2
750 000 Bardzo dobry
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2020 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce