Kołbaskowo, Siadło Dolne

Domy na Sprzedaż
nr oferty 381183
powierzchnia 432 m2
ilość pokoi 12
piętro parter
standard Do odświeżenia
Oferta agroturystyczna na sprzedaż:)

Oferta agroturystyczna na sprzedaż:)

Oferujemy do sprzedaży u n i k a t o w ą    p o s i a d ł o ś ć " Najderówkę", zlokalizowaną w Siadle Dolnym, w gminie Kołbaskowo. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Szczecina, w pobliżu popularnych oraz   obleganych przez wędkarzy i kajakarzy kanałów Kurowskich tzw " Kurowskich Błot",   niekończących się terenów leśnych, ścieżek rowerowych :)

Zbywaną nieruchomość stanowi zabudowany grunt rolny o powierzchni ok. 0,5 ha :), ogrodzony, podzielony na część mieszkalną i część hostelową z niezbędna infrastrukturą techniczną. Obiekt po generalnym remoncie, przeprowadzona została termomodernizacja, obiekt podpiety jest do kanalizacji miejskiej, woda z sieci oraz własne ujęcie wody ze studni, teren oświetlony. Kompleks ogrzewany jest z pieca olejowego, roczny koszt. ok. 7 000 zł, ( istnieje możliwość ogrzewania gazowego, przyłącze na terenie posesji).

Na część mieszkalną składają się 4 pokoje ,   duża kuchnia przeznaczona zarówno do własnych potrzeb jak i obsługi eventów, 2 toalety częściowo również dla gości, łazienka z przeznaczeniem wyłącznie do użytku prywatnego.

Przestrzeń hotelową tworzą sala kominkowa ( jadalnia) z wyjściem na zadaszony taras, sala   taneczna, 5 pokoi z węzłami sanitarnymi, aneks kuchenny dla części hotelowej, magazyn na pościel. Ponadto, przewidziano miejsce do organizownia imprez na świerzym powietrzu, w cenie wiaty oraz stoły dla 80 osób i pełne wyposażenie gastronomiczne oraz rozrywkowe.   Istnieje techniczna możliwość wykorzystania powierzchni poddasza, dzięki czemu inwestor uzyska kolejne 350 m2 powierzchni mieszkalnej:))

Oferta   kierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, szeroko rozumianej agroturystyki, ze szczególnym naciskiem na organizację imprez okolicznościowych, eventów.

Taka szansa może się już nie powtórzyć, przyjedź i zobacz a może znajdziesz swoje nowe miejsce na Ziemi:)

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
1 900 000 zł
Cena za m2
4 398 zł
Miejscowość
Kołbaskowo, Siadło Dolne
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1970
Powierzchnia
432 m2
Powierzchnia działki
4 800 m2
Standard
Do odświeżenia
Liczba pokoi
12
Dodatkowe
Parking naziemny
Wyświetleń
675
Sprawdź ratę kredytu
1 900 000 PLN
4 398 PLN / m2

ELITE nieruchomości

tel. 91 886 91 81

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
1 900 000 Do odświeżenia
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2021 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce