Notes (0)

Wybrana oferta jest zawieszona lub nieaktualna, skontaktuj się z nami.

Sprzedam Lokal handlowo-usługowy 40m2 - Stargard

Lokal usytuowany jest przy największym osiedlu mieszkaniowym Stargardu, dobrze widocznym z głównej ulicy.

Dodatkowo w pobliżu lokalu znajduje się szkoła i jednostka wojskowa oraz powstaje nowe osiedle wojskowego TBSu

Lokal składa się z głównego pomieszczenia o powierzchni 30m2   oraz zaplecza i w pełni wyposażonej łazienki. W pomieszczeniu głównym na ścianach położone są panele PVC, oraz zainstalowany jest węzeł sanitarny zgodnie ze standardami Sanepidu. Na zapleczu wydzielone jest miejsce dla pracownika umożliwiające przechowywanie odzieży, miejsca do spożywania posiłków, a także zaplecze sanitarne - toaleta z umywalką. w pomieszczeniu podłączona jest instalacja elektryczna 230V jak również 380V (siła) Ogrzewanie konwektorowe zasilane 380V (istnieją możliwości techniczne podpięcia się pod węzeł CO miejskiego z pionu który znajduje się za ścianą)
Wejście główne i miejsca parkingowe dla klientów znajdują się przy głównej ulicy, drugie wejście dla dostawców z osobną drogą dojazdową znajduje się od strony zaplecza.

Lokal o powierzchni 40m2, idealny na każdą działalność usługową lub handlowa, np. zakład fryzjerski i kosmetyczny, solarium, gastronomię typu: bar, kebab, pizzeria, sklep. Doskonały również na biuro podatkowe, gabinet lekarski lub weterynaryjny. Może być również dobrą inwestycją pod wynajem.

Cena wyjściowa 120 000zł

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

119 999
Lokale na Sprzedaż
nr. oferty 362931
Cena
119 999 zł
Cena za m2
3 045 zł
Miejscowość
Stargard
Rodzaj budynku
Apartamentowo-biurowy
Stan prawny
Spółdzielcze własnościowe prawo
Rok budowy
1980
Powierzchnia
39 m2
Liczba pokoi
3
Wyświetleń
19

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2019 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce