Notes (0)

Wybrana oferta jest zawieszona lub nieaktualna, skontaktuj się z nami.

Lokal gastronomiczny w samym centrum, witryna !!!

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w samym centrum Szczecina, na parterze kamienicy. Budynek zadbany, elewacja w dobrym stanie. W nieruchomości prowadzona jest aktualnie działalność gastronomiczna, jest także koncesja na sprzedaż alkoholu. Powierzchnia całkowita to 177 m2 (łącznie z częścią piwniczną). Lokal posiada wejście bezpośrednio z ulicy oraz dużą, przestronną i widoczną witrynę !!! Na główną powierzchnię składają się: dwie sale konsumpcyjne, bar, zmywalnia, kuchnia, WC oraz pomieszczenia piwniczne. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Koszt najmu to 7550 zł netto dla właściciela + ok. 1000 zł czynszu dla zarządcy, który zawiera zaliczki na media, dodatkowo płatne prąd oraz gaz zgodnie z licznikami. Poszukiwany najemca na dłuższy okres czasu, wymagana kaucja zabezpieczająca. Lokal nadaje się na działalność, tj. gastronomiczną, handlowo - usługową. Serdecznie zapraszam do prezentacji lokalu ze względu na bardzo dobrą lokalizację.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

7 550
Lokale na Wynajem
nr. oferty 361191
Cena
7 550 zł
Cena za m2
42 zł
Miejscowość
Szczecin, Centrum
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1930
Powierzchnia
176 m2
Dodatkowe
Parking naziemny, Piwnica
Wyświetleń
26

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2019 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce