Atora

Oferta nr 403100


Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną nad Jeziorem Dąbie w Czarnej Łące na Ośrodku Czynnego Wypoczynku i Rekreacji . Właściciele poszczególnych działek są współwłaścicielami całości terenu w udziałach proporcjonalnych do wielkości działki. Działka o wielkości 173m na której posadowiony domek drewniany ok 35m2. Wewnątrz są dwa pokoje , łazienka oraz kuchnia. Z przedpokoju jest wyjście na duży zadaszony taras. Właścicielowi działki przysługuje stanowisko dla łodzi w dużej wspólnej hali wraz z łodzią. Na teren ośrodka jest wjazd przez bramę na pilota na parking gdzie każdy z właścicieli posiada swoje miejsce . Z ośrodka jest bezpośrednie wyjście na plaże i ścieżkę rowerową . Cały teren jest bardzo zadbany ,całoroczna ochrona , monitoring część osób mieszka tam cały rok. Do wspólnego użytkowania dla wszystkich współwłaścicieli są tereny rekreacyjne na Ośrodku typu siłownia na świeżym powietrzu , duża wiata do grillowania ,stół do ping -ponga. Jest to idealne miejsce dla osób chcących aktywnie spędzać czas ,uprawiać sporty wodne. Polecam i zapraszam na prezentacje.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 129 000 zł
Cena za m2 745 zł
Miejscowość Goleniów, Czarna Łąka
Stan prawny Własność
Rok budowy 1990
Powierzchnia 35 m2
Powierzchnia działki 173 m2
Kształt działki Kwadrat
Standard Opuszczony/zaniedbany
Liczba pokoi 2
Dodatkowe Garaż
Wyświetleń 78
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl