Atora

Oferta nr 423470


Okazja ! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Żdżarach, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje się 5 km od Goleniowa, 20 km od prawobrzeżnej części Szczecina, z bardzo dogodnym dojazdem do drogi S3. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni około 400 m2, w pobliżu lasu, w otoczeniu zieleni i zabudowie jednorodzinnej. Idealna dla osób poszukujących spokoju. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 106,51 m2 ( 93,67 m2 powierzchni użytkowej ), składa się z : Parter: - Salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na taras - Gabinet - Łazienka - Kotłownia - Hol Piętro: - 3 sypialnie - Łazienka Do budowy domu wykorzystano materiały najwyższej jakości, takie jak: - Dachówka ceramiczna firmy ROBEN - Ocieplenie styropianem grafitowym o grubości 20 cm - W oknach rolety antywłamaniowe elektrycznie sterowane - Pompa ciepła Media: - Prąd - Wodociąg miejski - Kanalizacja miejska - Ogrzewanie oraz ciepła woda, pompa ciepła, możliwość podłączenia kominka Termin ukończenia inwestycji planowany jest na IV kwartał 2024 roku. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego. Serdecznie zapraszam na prezentację na nieruchomości.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 650 000 zł
Cena za m2 6 102 zł
Miejscowość Goleniów, Żdżary
Stan prawny Własność
Rok budowy 2024
Powierzchnia 106 m2
Powierzchnia działki 450 m2
Kształt działki Prostokąt
Standard Stan deweloperski
Liczba pokoi 5
Typ kuchni Aneks
Dodatkowe Garaż, Ogród
Wyświetleń 224
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl