Atora

Oferta nr 426562


Do sprzedaży pięknie położona działka, w spokojnym miejscu w Brzózkach. Działka znajduje się w kompleksie działek, przylegających do ściany lasu, na których powstają już nowe domy. Kształt działki zbliżony do kwadratu o wymiarach około 50m x54,4 m Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego, jednorodzinnego oraz garażu wolnostojącego, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy 12%. Zabudowa parterowa z użytkowym poddaszem. maksymalna, dopuszczalna wysokość budynku liczona od poziomu terenu przy wejściu głównym do kalenicy - 7,5 m. Na działce znajduje się prąd. Zaopatrzenie w wodę przewidziane ze studni głębinowej, natomiast odprowadzenie nieczystości do bezodpływowego zbiornika. Dojazd do działki drogą asfaltową i 260 m drogą utwardzoną. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 250 000 zł
Cena za m2 91 zł
Miejscowość Nowe Warpno, Brzózki
Powierzchnia 2 718 m2
Powierzchnia działki 2 718 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Kształt działki Kwadrat
Wyświetleń 49
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl