Atora

Oferta nr 428242


Do wynajęcia nieruchomość gruntowa o pow. 2130m2 znajdująca się w bardzo dobrej lokalizacji, pierwszej linii zabudowy przy głównej drodze w Warzymicach. Teren bardzo dobrze widoczny dla ruchu samochodowego i pieszych. Koło działki znajduje się również przystanek autobusowy.  Przeznaczenie działki w MPZP (teren inwestycyjny). Bardzo dobra dostępność komunikacyjna ze względu na usytuowanie przy drodze krajowej nr 13 na odcinku Szczecin-Kołbaskowo-Rosówek, która w Kołbaskowie przecina autostradę A6 Szczecin-Berlin.
Działka graniczy z dzielnicą Szczecina-Gumieńce natomiast odległość od przejścia granicznego w Kołbaskowie to zaledwie 7km. 
Działka o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu. Dojazd droga asfaltową i brukową.
Wszystkie media znajdują się w drodze bezpośrednio przy działce. Wykonane przyłącze prądu.
Do ceny najmu należy doliczyć VAT 23%
Zapraszam do kontaktu po dodatkowe szczegóły

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 7 000 zł
Cena za m2 3 zł
Miejscowość Kołbaskowo, Warzymice
Powierzchnia 2 130 m2
Powierzchnia działki 2 130 m2
Przeznaczenie działki Komercyjna
Kształt działki Kwadrat
Wyświetleń 118
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl