Atora

Oferta nr 429990


Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie blisko centrum Gryfina, znajdujące się na 3. piętrze eleganckiego, ocieplonego bloku. Otoczenie budynku jest starannie zagospodarowane i zadbane. Zarówno zieleń oraz chodniki, jak i klatka schodowa są czyste, regularnie sprzątane i dobrze oświetlone, co daje poczucie estetyki oraz bezpieczeństwa

Mieszkanie ustawione względem stron świata na północ oraz południe z widokiem na rzekę, dzięki czemu popołudniowa kawa na balkonie jest niezwykle przyjemna i kojąca.

Budynek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie w pobliżu znajdują się wszelkie udogodnienia życia codziennego - różnego rodzaju sklepy większe oraz mniejsze, targowisko miejskie, przystanek autobusowy, stacja paliw, szkoła czy basen. Nieopodal znajduje się również duży plac zabaw, park oraz nabrzeże, idealne miejsca na relaks, spacery, odpoczynek na świeżym powietrzu czy aktywność fizyczną.

Nieruchomość składa się z:
1. Trzech rozkładowych pokoi,
2. Oddzielnej kuchni,
3. Łazienki z wanną,
4. Osobnego WC,
5. Przestronnego przedpokoju.
Mieszkanie w stanie do remontu, dzięki czemu można z łatwością dopasować wystrój do własnych gustów i potrzeb.
Do mieszkania przynależy piwnica. 

Polecam ze względu na lokalizację!
Serdecznie zapraszam na prezentację!


KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 329 000 zł
Cena za m2 6 092 zł
Miejscowość Gryfino
Rodzaj budynku Niski blok
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo z KW
Rok budowy 1960
Powierzchnia 54 m2
Standard Do remontu
Piętro 3
Liczba pokoi 3
Typ kuchni Oddzielna
Dodatkowe Internet, Telewizja kablowa, Piwnica
Wyświetleń 54
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl