Atora

Oferta nr 430510


Polecam do zakupu świetnie zlokalizowany budynek w zabudowie szeregowej położony w cichym i spokojnym miejscu starego Bezrzecza. Szereg środkowy 4 kondygnacyjny ,podpiwniczony. Każda z kondygnacji to ok 50m2. Na parterze oddzielna kuchnia z oknem oraz łazienka i salon z wyjściem na spory taras. Na piętrze 4 pokoje oraz łazienka. Poddasze to 2 pokoje, łazienka oraz pomieszczenie stanowiące obecnie kuchnię. Pomieszczenia w piwnicy dają duże możliwości aranżacyjne ze względu na to ,że część jest bardzo dobrze doświetlona . Na tym poziomie znajduje się również pralnia i łazienka. Z jednego z pomieszczeń wyjście do ogrodu oraz na duży zadaszony taras. Dom wymaga remontu ale ma niesamowity potencjał. Może być zarówno domem jednorodzinnym jak również służyć za dom wielopokoleniowy. Na uwagę zasługuje świetna lokalizacja polecam serdecznie i zapraszam na prezentacje.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 899 000 zł
Cena za m2 4 260 zł
Miejscowość Szczecin, Bezrzecze
Stan prawny Własność
Rok budowy 1991
Powierzchnia 211 m2
Powierzchnia działki 195 m2
Kształt działki Prostokąt
Standard Do remontu
Liczba pokoi 7
Typ kuchni Z oknem
Dodatkowe Garaż
Wyświetleń 47
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl