Atora

Oferta nr 431336


Oferujemy do wynajęcia lokale handlowo biurowe o różnej powierzchni z możliwością scalania położone w kompleksie handlowym. Dysponujemy lokalami zarówno na parterze jak i pierwszym piętrze. Lokale są w wysokim standardzie nie wymagają nakładów każdy wyposażony jest w własną toaletę. W kompleksie znajduje się blisko 90 rożnych obiektów handlowych co generuje spory przepływ klientów. Obecnie dysponujemy wolnymi powierzchniami od 29m2 do 130m2 Ogrzewanie z klimatyzacji zasilanej z własnej fotowoltaiki. Lokale posiadają własne liczniki prądu oraz wody. Zapewnione są miejsca parkingowe. Podana cena jest ceną netto - należy doliczyć 23% VAT. Zapraszam do kontaktu.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 4 700 zł
Cena za m2 69 zł
Miejscowość Szczecin, Świerczewo
Rodzaj budynku Biurowo-handlowy
Stan prawny Własność
Rok budowy 2024
Powierzchnia 68 m2
Piętro 1
Liczba pokoi 1
Dodatkowe Klimatyzacja
Wyświetleń 59
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl