Atora

Oferta nr 432267


Najem w trybie najmu okazjonalnego!
Do wynajęcia przytulne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze niskiego, ocieplonego  bloku z cegły z nową elewacją.
Mieszkanie obecnie umeblowane, ale przy długoterminowym najmie meble mogą zostać wywiezione.
Na pow. 38,09 m2 składają się:
- pokój  z rozkładaną kanapą szafą i szafkami,
- pokój z rozkładaną kanapą szafą, ławą fotelem i meblościanką,
- kuchnia (z oknem od strony ogródków) wyposażona w niezbędny sprzęt (lodówka z zamrażarką, gazowa płyta grzewcza, okap,  piekarnik, pralka), jest w niej też stół do spożywania posiłków.
- łazienka z oknem (toaleta, umywalka, wanna)
- przedpokój.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego.
Opłaty leżące po stronie najemcy:
- czynsz najmu 1.750,- PLN,
- czynsz administracyjny ok. 450 PLN  (zawiera zaliczki na zimną wodę, fundusz remontowy i wywóz śmieci),
- gaz ok. 300,-PLN / 2 miesiące,
- prąd wg zużycia,
- kaucja 2.500,- PLN.
Mieszkanie odmalowane, wysprzątane, wyposażone. Budynek z nową elewacją, nowymi drzwiami wejściowymi, domofonem i  wymienionymi oknami na klatce schodowej. Pozostała już tylko do odświeżenia klatka schodowa.
Cicha, jednokierunkowa ulica (St. Leszczyńskiego, okolice ul. Gorkiego), blisko  przystanku tramwajowego (linie nr 1 i 9 na ul. Wojska Polskiego), sklepów (spożywczy, warzywniak), uczelni (ul. Mickiewicza) i  parku.
Mieszkanie do wydania od zaraz.
Zapraszamy!


KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 1 750 zł
Cena za m2 51 zł
Miejscowość Szczecin, Łękno
Rodzaj budynku Niski blok
Stan prawny Własność
Rok budowy 1952
Powierzchnia 38 m2
Standard Dobry
Piętro 1
Liczba pokoi 2
Typ kuchni Z oknem
Dodatkowe Ogród
Wyświetleń 45
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl