Atora

Oferta nr 433221


Szukasz bardzo przytulnego umeblowanego  mieszkania w centrum Szczecina? Zaczynasz studia albo chcesz się usamodzielnić? A może szukać pomysłu na inwestycje?
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z tzw. balkonem francuskim w Centrum/Śródmieściu Szczecina.
  • Lokalizacja: ulica Ofiar Oświęcimia - w pobliżu: targowisko Manhattan, Biedronka, Netto, Kaufland, Kids Arena, Fabryka Wody
  • Świetnie zlokalizowane mieszkanie w pobliżu przystanków autobusowych
  • Mieszkanie: 35,6 m kw. z kratką balkonową, zadbane, umeblowane i wyposażone
  • 7 piętro w ocieplonym budynku 11-piętrowym
  • Pokój dzienny 16 kw. / sypialnia 10 m kw., przedpokój / aneks kuchenny 5 m kw./ łazienka 4 m kw. z wygodną kabiną prysznicową
  • Okna PCV, drzwi balkonowe z kratką balkonową na stronę wschodnio-południową
  • Mieszkanie jest słoneczne w godzinach rannych i do południa
  • Całość gustownie urządzona, zadbana i świetnie utrzymana !

Lokal mieszkalny nadaje się wprost do zamieszkania, posiada pełne umeblowanie oraz wyposażenie kuchni: kuchenkę elektryczną z piekarnikiem, zmywarkę 60cm, lodówko-zamrażarkę, mikrofalówkę


Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Są liczniki na wodę i podzielniki kosztów centralnego ogrzewania.
Opłaty do Spółdzielni Mieszkaniowej około 595zł z zaliczkami na wodę ciepłą, zimną, windę, śmieci, fundusz remontowy i ogrzewanie.
Dlaczego warto?
  • Mieszkania 2-pokojowe w świetnej lokalizacji i w bardzo dobrym standardzie nadają świetnie dla młodych aktywnych osób
  • Możliwość uzyskania wysokiej stopy zwrotu w przypadku wynajmu 
  • Mieszkania wyremontowane są bardzo poszukiwane i szybko znajdują nabywców
  • Mieszkanie nadaje się do wynajmu jak i na własne potrzeby z uwagi na windę, zieloną bezpieczną okolicę, przystanki i sklepy.


Zapraszamy do kontaktu i osobistego zapoznania się z mieszkaniem, gdyż ta oferta nie będzie czekała długo na nabywcę !
Oferta na wyłączność - klucze w biurze.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 439 000 zł
Cena za m2 12 331 zł
Miejscowość Szczecin, Śródmieście-Centrum
Rodzaj budynku Wysoki blok
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo z KW
Rok budowy 1970
Powierzchnia 35 m2
Standard Bardzo dobry
Piętro 7
Liczba pokoi 2
Typ kuchni Aneks
Dodatkowe Winda
Wyświetleń 4
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl