Atora

Oferta nr 434528


Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w sąsiedztwie centrum handlowego. Na powierzchnię 66,5 m2 składa się: - duża sala główna (34 m2) - położona na poziomie chodnika, z wejściem po kilku stopniach do dalszej części lokalu, - korytarza, - osobnego gabinetu ( 8,5 m2), - zaplecza: > WC z umywalką (9 m2) > pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym, >dodatkowe pomieszczenie na serwerownię. Wysokość sali głównej – 3,5 m, gabinetu i części socjalnej – 3,11 m. Na podłogach terakota, ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. Część socjalna oraz WC wykończone w glazurze i terakocie. Wysokie, nowoczesne witryny z szybami antywłamaniowymi typu P4, od poziomu chodnika, na całej szerokości lokalu – zapewniają świetną wizualizację. Ogrzewanie gazowe indywidualne - piec gazowy. W lokalu rozprowadzona klimatyzacja, instalacja alarmowa oraz sieć teleinformatyczna. Dodatkowe opłaty: czynsz do zarządcy (w tym zaliczki na wodę, ścieki, śmieci), gaz według zużycia, energia elektryczna według zużycia. Do ceny najmu będzie doliczony VAT. Przeznaczenie lokalu handlowo-usługowe bądź inne, możliwa gastronomia. W sąsiedztwie funkcjonują lokale handlowe i usługowe wielu branż. Lokalizacja o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 5 320 zł
Cena za m2 80 zł
Miejscowość Szczecin, Centrum
Rodzaj budynku Kamienica
Stan prawny Własność
Rok budowy 1935
Powierzchnia 66 m2
Dodatkowe Klimatyzacja
Wyświetleń 31
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl