Atora

Oferta nr ELT34169


Na sprzedaż cała kamienica, niespełna 300 m² przy ul. Piłsudskiego w Drawsku Pomorskim. Kamienica jest w połowie wynajęta, co przekłada się na 10% stopy zwrotu. Budynek można zaadaptować na wiele sposobów. Za budynkiem ogólnodostępny, bezpłatny parking na 50 miejsc, tuż obok piekarnia, Lidl i cała niezbędna infrastruktura. Wejście do budynku zarówno od ulicy Piłsudskiego, jak i od drugiej strony budynku. Zachęcam do obejrzenia filmu promocyjnego.

ROI na poziomie 10% przy wynajmie połowy budynku!

Na powierzchnię niespełna 300 m² składają się 3 kondygnacje:
Parter:
  • lokal usługowy (obecnie salon piękności)
  • miejsce na drugi lokal usługowy
  • Kuchnia
  • Łazienka
Wysokość parteru jest przystosowana pod lokale usługowe (wysokie sufity). W każdym pomieszczeniu znajduje się wentylacja grawitacyjna. Jest możliwość połączenia parteru i pierwszego piętra (schody już są do montażu). Możliwość powiększenia parteru o ok.  20 m2 poprzez zabudowanie przejścia podziemnego.

1 piętro:
  • Mieszkanie ok. 100 m² (możliwość prostego wydzielenia 2 mieszkań po 50 m²) - łącznie 4 pokoje, dwie łazienki, 2 kuchnie

2 piętro:
  • mieszkanie 50 m² - duży salon z aneksem kuchennym i balkonem, osobno sypialnia i łazienka. Nad mieszkaniem strych, który można adaptować na antresolę
  • mieszkanie 50 m² - duży salon z aneksem kuchennym i balkonem, osobno sypialnia i łazienka. Nad mieszkaniem strych, który można adaptować na antresolę

Kamienicę można zaadaptować na wiele sposobów. Lokale usługowe mają przemyślane instalacje wodne i elektryczne, przez co można na parterze wydzielić więcej lokali usługowych. Pozostałe piętra również można modyfikować, uzyskując przy tym albo większą stopę zwrotu z wynajmu, albo większe mieszkania. Na klatce znajdują się 4 drzwi (można zaadaptować 1 i 2 piętro na 4 niezależne mieszkania) i 4 domofony.

Do budynku przynależy jedno miejsce parkingowe, aczkolwiek pozostałe miejsca (50 miejsc) są ogólnodostępne i zawsze jest tam gdzie stanąć.

Nieruchomość w dobrym stanie, wszystkie ewentualne naprawy przeprowadzane były na bieżąco.

Zapraszam do kontaktu - takich ofert nie ma wiele na rynku.

Wyłączność



KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 1 890 000 zł
Cena za m2 6 876 zł
Miejscowość Drawsko Pomorskie
Rodzaj budynku Kamienica
Stan prawny Własność
Rok budowy 2002
Powierzchnia 274 m2
Dodatkowe Garaż
Wyświetleń 43
Dane Agenta
Ewelina Rojkowska
kom.: +48 517 624 813
e-mail: ewelina@elite.nieruchomosci.pl