
![]() Na sprzedaż oferujemy jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.63 m², położone w samym sercu Stargardu – na malowniczej Starówce. Idealne dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Najważniejsze informacje:
Dlaczego warto?
Lokalizacja (Wszystko w zasięgu ręki): Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych części miasta. W promieniu kilku minut spacerem znajdziesz:
Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością pokażę Ci tę wyjątkową przestrzeń, a jeżeli potrzebujesz kredytu, nasi eksperci znajdą dla Ciebie BEZPŁATNIE najlepszą ofertę na rynku. Natomiast jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości z zaangażowaniem przeprowadzę Cię przez cały proces. KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||