Atora

Oferta nr 386155


Posiadłość położona jest ok. 800m od plaży nad morzem, w pobliżu Zalewu Kamieńskiego. Z okien możesz zobaczyć Zalew Kamieński, łąki, można obserwować sarny, bażanty, czaple, rano obudzą Cię żurawie. Działka położona jest blisko pięknej, piaszczystej plaży, w miejscu cichym i malowniczym. Wjazd na posesję przez automatycznie sterowaną bramę, stylową wybrukowaną kamieniem drogę dojazdową. Posesja o powierzchni 3 000 m2 podzielona jest na kilka sektorów użytkowych: 1. Lasek brzozowy z domkiem dla dzieci – domek ma stryszek czyli coś co dzieci bardzo lubią, jest huśtawka, zjeżdżalnia. 2. Część z drzewami owocowymi: 2 grusze nashi, 2 wiśnie, 2 jabłonki, śliwa renkloda, czereśnie. Rosną też borówki amerykańskie, poziomki. 3. Miejsce na jacuzzi ogrodowe, domek ogrodnika, ziołownik. 4. 2 altanki do spędzania czasu na powietrzu, grill, duży trawnik, urocza rabata z kocimietką, bukszpanem, fontanną. 5. Warzywnik, namiot na pomidory. 6. Duży trawnik (ok. 2 000m2) do ewentualnego zagospodarowania np. na domki do wynajmowania dla letników. 7. Wokół działki rosną krzaki pięknie pachnącej dzikiej róży, tuje, świerki, wierzba, rododendrony, azalie, bez, mnóstwo kwiatów. 8. Duża część ogrodu podlewana jest automatycznie wodą z własnej studni głębinowej. No i najważniejsze. Piękny dom stylizowany na dworek. Dom o powierzchni użytkowej prawie 400 m2. Świetny do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Na parterze 8 pokoi, każdy z prywatną łazienką, 2 niezależne kuchnie. Piętro zajmuje: - duże mieszkanie dla właścicieli (salon, kuchnia, 2 pokoje, każdy z osobną, prywatną łazienką, pralnia, wielka garderoba. - 3 duże pokoje z oddzielnymi łazienkami oraz biuro z pięknym widokiem na wody Zalewu Kamieńskiego Jeszcze wyżej znajduje się obszerny strych, na którym można trzymać rzadziej używane rzeczy. Główne walory: możesz wygodnie mieszkać, zarabiać, cieszyć się zielenią, śpiewem ptaków, jeść swoje owoce i warzywa, korzystać z piaszczystej plaż i morza.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 2 950 000 zł
Cena za m2 6 497 zł
Miejscowość Kamień Pomorski, Wrzosowo
Stan prawny Własność
Rok budowy 2008
Powierzchnia 454 m2
Powierzchnia działki 3 000 m2
Kształt działki Nieregularny
Standard Bardzo dobry
Liczba pokoi 12
Dodatkowe Garaż, Ogród
Wyświetleń 321
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl