Atora

Oferta nr 389294


Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący z dużym ogrodem tuż przy jeziorze Głębokim i Puszczy Wkrzańskiej. Nieruchomość oraz najbliższe otoczenie mają niesamowity klimat. Widać tu przedwojennego ducha rekreacyjnej dzielnicy Szczecina. • 3 kondygnacje • 7 pokoi • działka 924 m2 • ogrzewanie gazowe Dom jest położony na niewielkiej skarpie. Dzięki temu od strony frontowej są widoczne dwa poziomy, zaś od ogrodu trzy. Wchodząc do budynku głównym wejściem trafiamy przez wiatrołap do przedpokoju, z którego możemy wejść do trzech pokoi, z czego dwa są połączone w duży salon. Na tym poziomie mamy również toaletę. Z przedpokoju dostaniemy się też na pozostałe piętra. Na górze znajdują się kolejne trzy pokoje oraz łazienka i hol (z wejściem na strych), a na najniższym poziomie kuchnia, salonik z kominkiem (oba pomieszczenia mają wyjścia do przytulnej werandy), łazienka oraz trzy pomieszczenia gospodarcze. Z werandy mamy zejście do sporego ogrodu, również kaskadowego, ładnie zagospodarowanego, z licznymi roślinami. Obok domu stoi garaż o powierzchni ok. 12 m2. Dom wymaga remontu, ale po modernizacji będzie cieszył właścicieli wyjątkowym klimatem i świetną lokalizacją. Serdecznie zapraszamy na prezentacje osoby marzące o zamieszkaniu w pobliżu jeziora, blisko parku i lasu, ale również przedsiębiorców szukających wyjątkowego miejsca dla swojej firmy.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 1 380 000 zł
Cena za m2 6 272 zł
Miejscowość Szczecin, Głębokie
Stan prawny Własność
Rok budowy 1938
Liczba kondygnacji 3
Powierzchnia 220 m2
Powierzchnia działki 924 m2
Kształt działki Prostokąt
Standard Do odnowienia
Liczba pokoi 7
Ogrzewanie Gazowe
Ciepła woda Piec gazowy
Typ kuchni Z oknem
Dodatkowe Garaż, Internet, Ogród
Wyświetleń 147
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 886 91 81
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl