Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Czarnej Łące.
Nieruchomość została wybudowana w 2005 roku i usytuowana jest na działce o powierzchni 1001 m².
Dom posiada 212,2 m² powierzchni użytkowej oraz 270 m² powierzchni całkowitej. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort zarówno dla rodziny, jak i osób poszukujących dużej przestrzeni do życia.
Parter:- przestronny salon z kominkiem oraz wyjściem na taras
- otwarta kuchnia połączona z częścią dzienną
- sypialnia z prywatną łazienką z prysznicem i WC
- dodatkowy pokój
- toaleta
- wiatrołap
- kotłownia
Piętro:- duża, otwarta przestrzeń wspólna z możliwością dowolnej aranżacji (np. strefa wypoczynkowa, biuro, sala rekreacyjna),
- dwa niezależne pokoje,
- łazienka
- dwa dodatkowe pomieszczenia, które mogą pełnić funkcję garderoby lub schowka.
Dodatkowe atuty nieruchomości:- garaż jednostanowiskowy w bryle budynku,
- drewutnia znajdująca się na działce,
- szklarnia,
- drzewa owocowe,
- przestronna i starannie zagospodarowana działka,
- liczne nasadzenia wokół domu zapewniające estetykę oraz prywatność,
- taras z bezpośrednim wyjściem z salonu.
Media i ogrzewanie:- ogrzewanie gazowe,
- ogrzewanie podłogowe,
- kominek z płaszczem wodnym,
- woda z sieci miejskiej,
- kanalizacja miejska.
Nieruchomość łączy funkcjonalny układ pomieszczeń, dużą powierzchnię użytkową oraz zadbane otoczenie.
Przestronny ogród z licznymi nasadzeniami, drzewami owocowymi, szklarnią i drewutnią stwarza doskonałe warunki do wypoczynku oraz realizacji pasji ogrodniczych.
Dodatkowym atutem jest bliskość Jeziora Dąbskiego i plaży w Lubczynie, dzięki czemu nieruchomość stanowi idealne miejsce do życia dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą przy jednoczesnym dogodnym dostępie do miasta.
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości.