Skup Nieruchomości

 

 

Elite Nieruchomości Szczecin

 

Skupujemy nieruchomości za gotówkę

 

Domy, mieszkania, lokale, działki - skupujemy wszystkie rodzaje nieruchomości. Rozumiemy, że krótki czas finalizacji sprzedaży, uczciwa cena i bezpieczeństwo transakcji są najważniejsze, dlatego to właśnie te czynnik leżą u podstaw naszej oferty. Decyzję podejmujemy już w ciągu 24 h, dbamy o wszelkie formalności, a do tego płacimy gotówką! Dojeżdżamy do klientów na terenie Szczecina, jak i całego Pomorza Zachodniego. Przyjmujemy nieruchomości zadłużone, z komornikiem, z lokatorem, współwłaścicielem czy nieuregulowanym stanem prawnym. Chętnie kupujemy również te do remontu. Pokrywamy wszelkie koszty transakcji. Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną i gwarantujemy satysfakcjonującą cenę. Swoje działania opieramy o ponad 22 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Grono klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem, regularnie się powiększa. Nie czekaj i dołącz do nich!

 

Jak szybko sprzedać nieruchomość za gotówkę?

Wystarczą cztery kroki!

1. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 502424064 lub mailem biuro@elite.nieruchomosci.pl. Przygotuj sobie takie dane jak:

- lokalizacja,

- rodzaj nieruchomości,

- metraż

- powód sprzedaży.

Następnie umów spotkanie w wyznaczonym czasie i miejscu.

2. Wycenę otrzymasz w ciągu 24h. To od ciebie zależy, jak szybko ją zaakceptujesz. Spokojnie, możesz też się rozmyślić.

3. Po potwierdzeniu ceny, podpisujemy umowę rezerwacyjną, wypłacamy zaliczkę i umawiamy termin u notariusza.

4. Podpisanie aktu notarialnego i wypłata reszty środków, finalizują transakcję.

 

Jakich nieruchomości dotyczy skup mieszkań?

W Elite Nieruchomości Szczecin kupujemy wszystkie nieruchomości, bez względu na powód sprzedaży. Transakcje realizujemy z ramienia naszej agencji, dzięki czemu maksymalnie skracamy czas decyzji. Zapłata gotówką dodatkowo przyspiesza działania - omijamy czasochłonne formalności kredytowe i niepewność związaną z przyznaniem funduszy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem samodzielnie zajmujemy się potrzebnymi dokumentami oraz kwestiami prawnymi. Podczas współpracy chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania. Nie pozostawiamy niejasności i niedomówień. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

 

Swoją ofertą obejmujemy:

- nieruchomości do szybkiej sprzedaży,

- nieruchomości z kredytem,

- nieruchomości z obciążeniem komorniczym,

- nieruchomości z długiem,

- nieruchomości z lokatorem,

- nieruchomości o problematycznej lokalizacji,

- nieruchomości z niejasną sytuacją prawną,

- nieruchomości po wypadkach (pożary, zalania, itd.),

- nieruchomości do remontu.

 

Nieruchomość sprzedana, a co z problemami?

Sprzedając nieruchomość Elite Nieruchomości Szczecin, sprzedajesz ją razem z całą jej sytuacją. Nasz zespół zajmuje się rozwiązaniem takich kwestii jak: zadłużenie, problem z podziałem majątku lub udziałów, niechciany lokator czy konflikt sąsiedzki. Szybka sprzedaż mieszkania za gotówkę to rozwiązanie dla rosnących długów lub braku zdolności kredytowej czy nadchodzących kłopotów z komornikiem lub wierzycielami. Pieniądze ze sprzedaży to szansa na nowy start i nowe inwestycje lub po prostu na nową nieruchomość.

 

O co najczęściej pytają klienci?

1. Jak szybko zbyć nieruchomość?

- Wystarczy oddać ją w nasze ręce. Proces sprzedaży opiera się na szczegółowej analizie stanu technicznego oraz dokumentacji - ze szczególnym uwzględnieniem wpisu do księgi wieczystej. Zespół Elite Nieruchomości Szczecin sprawdza potencjał rynkowy nieruchomości i wyznacza jej wartość. Jeśli właściciel decyduje się na szybką sprzedaż agencji, transakcję można sfinalizować w przeciągu kilku dni.

2. Jakie dokumenty są potrzebne do szybkiej sprzedaży nieruchomości?

- Informacje, o dokumentach potrzebnych do przeprowadzenia transakcji, podaje makler opiekujący się klientem. Każda sytuacja jest odmienna, stąd też odmienny może być zestaw potrzebnych dokumentów. W przypadku kłopotów z ich uzyskaniem, Elite Nieruchomości Szczecin udziela pełnego wsparcia.

3. Jak sprawdzić czy wycena jest uczciwa?

- Agencja Elite Nieruchomości Szczecin powstała w oparciu o ponad 22 lat doświadczenia na rynku. Dobre imię, zaufanie i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze. Działamy w zgodzie z etyką i prawem. Wartość nieruchomości określamy w oparciu o realne ceny sprzedaży z ostatnich 12 miesięcy na danym obszarze. Wszelkie wyliczenia są transparentne i w każdej chwili jesteśmy gotowi je wyjaśnić.

4. Czy skup wszystkich rodzajów nieruchomości naprawdę oznacza wszystkie rodzaje?

- Oczywiście! Można się do nas zgłosić z dowolną nieruchomością: mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne. Bierzemy pod uwagę wszystkie oferty, nawet te w słabym stanie technicznym, z zadłużeniem i niejasną sytuacją prawną. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

5. Jak sprawdzić czy mieszkanie jest zadłużone lub ma inne kłopoty?

- Większość potrzebnych informacji można znaleźć w księgach wieczystych. Elite Nieruchomości udziela wsparcia potrzebnego do określenia sytuacji wskazanej nieruchomości.

6. Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem? Kto musi poinformować lokatora o sprzedaży?

- Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Właściciel mieszkania samodzielnie może podjąć decyzję o sprzedaży. Nie musi konsultować tego z lokatorem ani nawet informować go o swoich planach. Mieszkanie z najemcą przechodzi na nowego właściciela. Podczas, gdy ten będzie podejmować decyzję o dalszych losach lokalu, ten poprzedni będzie mógł cieszyć się udaną transakcją.

7. Jak szybko będę musiał opuścić mieszkanie?

- Odpowiedzi na to pytanie należy szukać w protokole zdawczo-odbiorczym. To dokument określający czas i warunki opuszczenia mieszkania i przekazania go kupcowi. Polskie prawo nie wyznacza jednoznacznie tych kwestii, dlatego strony muszą się porozumieć samodzielnie.

8. Jak szybko dostanę pieniądze?

- Pieniądze wypłacamy po podpisaniu aktu notarialnego. Płacimy z własnego budżetu, nie z kredytu, dlatego nie ma potrzeby wydłużać czasu oczekiwania na rozliczenie.

9. Czy można zrezygnować ze sprzedaży?

- Do momentu podpisania aktu notarialnego można wycofać się ze sprzedaży. W przypadku pobrania zaliczki, konieczny będzie jej zwrot. Każda współpraca przebiega w sposób indywidualny.

10. Czy Elite Nieruchomości kupuje również nieruchomości poza Szczecinem?

- Tak! Jako agencja Elite Nieruchomości kupujemy nieruchomości z całego województwa zachodniopomorskiego. Nasza główna siedziba mieści się w Szczecinie, dlatego tu działamy najaktywniej. Mamy również swój oddział w pasie nadmorskim i jesteśmy w pełni mobilni. Bez względu czy mowa o takich miejscowościach jak: Police, Goleniów, Stargard, Dziwnów czy Świnoujście - jesteśmy do dyspozycji.Skup mieszkań w Szczecinie i regionie

Szybka sprzedaż mieszkania w Szczecinie czy regionie może mieć wiele powodów. Do tych najczęstszych należą: brak czasu, kłopoty finansowe oraz niejasna sytuacja prawna. Samodzielne znalezienie nabywcy to niełatwe zadanie. Wymaga orientacji w kwestiach prawnych, przygotowania dokumentów, odświeżenia mieszkania, dobrej reklamy i mnóstwa rozmów z potencjalnie zainteresowanymi. Rozwiązaniem może być sprzedaż mieszkania za pośrednictwem agencji nieruchomości, choć jeśli pierwszorzędny jest czas, najlepszym wyjściem będzie sprzedaż mieszkania agencji nieruchomości. Elite Nieruchomości kupuje mieszkania za gotówkę. Oferta obejmuje Szczecin, ale też miejscowości nad morzem i cały region.

 

Skup domów w Szczecinie i regionie

Dom to inwestycja na lata, dlatego zarówno sprzedaż, jak i zakup nie należą do transakcji błyskawicznych. Elite Nieruchomości wychodzi naprzeciw właścicielom domów potrzebujących szybkiego spieniężenia nieruchomości i oferuje skup nieruchomości za gotówkę. Przyczyny sprzedaży mogą być różne - począwszy od otrzymania spadku, przez kłopoty z sąsiadami, aż po zadłużenie. Każdy przypadek jest indywidualną kwestią i nie podlega ocenie - liczy się jego, jak najszybsze rozwiązanie. Sprzedaż domu doświadczonej agencji to gwarancja bezpieczeństwa i otrzymania uczciwej ceny, a także szybkiej wypłaty środków. Wystarczy jeden telefon, aby umówić spotkanie i rozpocząć współpracę. Oferta obejmuje domy z całego regionu, również domy nad morzem, przeznaczone pod działalność gościnną.

 

Skup działek w Szczecinie

Działki należą obecnie do jednych z najatrakcyjniejszych nieruchomości w Szczecinie i regionie, ale też jednych z najtrudniej dostępnych. Jednak to nie gwarantuje dynamicznej sprzedaży. Negocjacje ceny oraz czas oczekiwania na przyznanie nabywcy kredytu, często wydłużają transakcje o kolejne miesiące. W przypadku kiedy liczy się każdy dzień i szybki dostęp do gotówki, warto zastanowić się nad sprzedażą działki do skupu działałek. Elite Nieruchomości kupuje każdy rodzaj gruntów - działki rolne, budowlane, rekreacyjne, komercyjne. Maklerzy są w stanie dokonać wyceny nieruchomości w zaledwie 24 h. Pieniądze są wypłacane zaraz po podpisaniu aktu notarialnego. Całe działanie odznacza się wysoką jakością i pełnym bezpieczeństwem.

 

 

Zostaw kontakt oddzwonimy

 

© 2022 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce