Kredyt - pomoc w udzieleniu finansowania

Doradztwo i pośrednictwo przy udzielaniu kredytów

Nasze kredyty hipoteczne umożliwiają zakup mieszkania lub domu od dewelopera, spółdzielni mieszkaniowej lub osoby prywatnej, budowę lub rozbudowę domu, budowę domu lub mieszkania realizowana przez dewelopera, spółdzielnię mieszkaniową remont, modernizację, wykończenie domu lub mieszkania, spłatę innego kredytu mieszkaniowego, spłatę innych zobowiązań finansowych.

 

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to standardowy kredyt, który można przeznaczyć zarówno na zakup nieruchomości, jak i na zakup działki lub wykończenie domu czy mieszkania.

 

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny przeznaczysz na spłatę wszystkich dotychczasowych zobowiązań, takich jak np. pożyczki gotówkowe, kredyty samochodowe.

 

Refinansowanie kredytu

Jeśli dotychczasowe warunki nie są satysfakcjonujące, a obecny kredyt został zaciągnięty kilka lat temu, to dzięki wzrostowi cen i zmianom ofert w bankach prawdopodobnie uda się znaleźć kredyt na zdecydowanie lepszych warunkach niż dotychczasowe.

 

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna pozwala uzyskać środki finansowe na dowolny cel.

 

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to możliwość uzyskania środków na dowolny cel szybko i bez zbędnych formalności. Udzielając kredytu gotówkowego bank nie wymaga zabezpieczenia w postaci nieruchomości.

 

Za wyżej wymienione usługi Elite Nieruchomości nie pobiera od klientów żadnych opłat.

Jeżeli szukasz najlepszego kredytu, skontaktuj się z NASZYM DORADCĄ. Skorzystanie z naszych usług uwolni Cię od żmudnego porównywania szczegółów i zawiłości produktów różnych banków, umożliwi szybkie przygotowanie i złożenie wniosku.

 

Paulina Makowska

+48 797 550 646

paulina@elite.nieruchomosci.pl 

 

Ekspert Finansowy Elite Nieruchomości - sprawdzi wysokość dostępnego dla Ciebie kredytu

  • dopasuje najkorzystniejszą walutę, czas spłaty i wysokość raty
  • wybierze najkorzystniejszy kredyt spośród oferty wielu banków
  • porówna wady i zalety poszczególnych kredytów
  • pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie formalności
  • będzie nadzorować przepływ dokumentów aż do podpisania umowy z bankiem

 

Ekspert Finansowy, miła i sympatyczna. Jej doświadczenie pozwoli na wybranie najlepszej oferty i najkorzystniejszego banku. Do jej zadań należy dbanie o jak najlepsze dobro naszych klientów w tym o wybór najlepszej oferty i przeprowadzenie bezproblemowej procedury kredytowej.© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce