Notes (0)

Domy na sprzedaż Gumieńce

Osiedle Gumieńce – domy na sprzedaż

 

Przedwojenne Scheune, dziś Gumieńce, stanowią jedną z dzielnic Szczecina i drugie co do liczby mieszkańców osiedle w mieście. Niegdyś Gumieńce uchodziły za dzielnicę przede wszystkim robotniczą, jednak dzięki prowadzonym modernizacjom stają się miejscem coraz bardziej docenianym. Jego zabudowę stanowią w głównej mierze domy jednorodzinne. Tylko w środku dzielnicy mieści się osiedle bloków wybudowanych w latach 80-tych. Domy Gumieńce to przede wszystkim nasza propozycja dla osób ceniących sobie wygodę mieszkania i ładną okolicę, w pobliżu zieleni, z dala od zgiełku miasta. To miejsce polecane jest również ze względu na prestiż okolicy, a co za tym idzie lepszej jakości zaopatrzenie i infrastrukturę na wyższym poziomie. Domy Gumieńce są urzeczywistnieniem marzeń o mieszkaniu na przedmieściach.

 

Dowodem na to atrakcyjność tej lokalizacji jest także wzrost liczby inwestycji budowlanych, w ramach których powstają nowe osiedla – domy jednorodzinne, wielorodzinne bloki czy zabudowa szeregowa. Z powstawaniem nowych mieszkań wiąże się oczywiście także rozwój infrastruktury, dlatego Gumieńce stale zmieniają się na lepsze. Coraz liczniejsze domy na sprzedaż to szansa dla tych, którzy marzą o własnym lokum. Zwłaszcza, że domy Gumieńce są nowocześnie wyposażone, budowane według najnowszych trendów w architekturze i mogą konkurować z innymi lokalami w dzielnicach i na osiedlach o podobnym standardzie. Do kupienia są nieruchomości o nieprzeciętnej zabudowie, jak również odpowiadające bardziej tradycyjnym gustom.

 

Gumieńce - domy na sprzedażGumieńce - wyjątkowe nieruchomościDomy w Gumieńcach

 

Domy w Gumieńcach

 

Domy w Gumieńcach to doskonałe miejsce dla rodzin – dookoła jest wiele pięknych terenów spacerowych. Wraz z kolejnymi inwestycjami mieszkaniowymi powstają nowe punkty usługowe – liczne sklepy, biura, ale także tereny zielone, miejsca rekreacji i wypoczynku, place zabaw i boiska. Domy na sprzedaż w tej okolicy stanowią doskonałą ofertę dla osób poszukujących swojego własnego miejsca na Ziemi. Tą ofertą powinny być szczególnie zainteresowane osoby prowadzące interesy na pograniczu polsko-niemieckim, pracujące za zachodnią granicą albo odbywające częste podróże służbowe w kraju i zagranicą. Domy Gumieńce leżą w bliskim sąsiedztwie kilku dróg krajowych. Nie oznacza to jednak dużego natężenia hałasu, czy tego, że okolica jest pozbawiona zielonego krajobrazu. Wręcz przeciwnie, ponieważ w pobliżu znajduje się ogromny obszar zieleni, zapewniający osiedlu przyjemny klimat i osłonę przed upałami w czasie lata.

 

Oprócz tego, oczarowująca wszystkie zmysły natura, znajduję się w okolicach przydomowych ogródków, gdyż większość domów na osiedlu posiada swoje ogródki i trawniki. To sprawia, że mimo bliskości krajowych dróg komunikacyjnych cała dzielnica jest czysta, zielona, a także bezpieczna dla dzieci i zwierząt. Domy Gumieńce wybierają bardzo chętnie zarówno przedstawiciele wolnych zawodów, chcący pracować w domu, biznesmeni, a także osoby pełniące ważne funkcje w centrum miasta.

 

Elite Nieruchomości jako pośrednik wyszukuje dla swoich klientów najlepsze rozwiązania. Oferujemy między innymi domy na sprzedaż na osiedlu Gumieńce – są to wyjątkowe inwestycje, w których nabywca zyskuje dom na pięknym, zmodernizowanym osiedlu. Gumieńce są położone w zachodnio-południowej części Szczecina, niedaleko granicy z Niemcami. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Szczecina, co jest atutem dla osób dojeżdżających do pracy w różnych częściach miasta.

Sprawdź oferty >>

© 2017 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce