Notes (0)

Domy na sprzedaż Mierzyn

Atrakcyjne domy na sprzedaż w Mierzynie

 

Mierzyn to niewielka miejscowość położona w bliskim sąsiedztwie Szczecina. Dzięki bogatej historii, sięgającej XI wieku, Mierzyn może pochwalić się bardzo atrakcyjna architekturą. Do najbardziej reprezentatywnych zabytków należy XII-wieczny kościół, skrywający w sobie prawdziwe skarby historii. Na uwagę zasługuje także XIX-wieczny wiatrak. Mierzyn miał swoją strategiczną rolę podczas wojen napoleońskich, kiedy to w 1806 roku podpisano tu akt kapitulacji pruskiej twierdzy Szczecin.

 

Mierzyn – zamieszkaj w zgodzie z naturą

 

Dziś Mierzyn jest prężnie rozwijającą się miejscowością, którą wybierają osoby pragnące uciec od miejskiego zgiełku, jednocześnie nie rezygnując ze swobodnego dostępu do dóbr wielkiego miasta. Wieś graniczy ze szczecińskim osiedlem Gumieńce. Dzięki temu coraz więcej osób decyduje się na zmianę miejsca zamieszkania na Mierzyn. Liczba mieszkańców przekroczyła już 7 tysięcy.

 

Twoje miejsce do życia

 

Mierzyn to doskonałe miejsce do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli. Bliskość Szczecina gwarantuje wygodę w dojazdach do pracy, a tereny rekreacyjne oraz niewielka odległość do Zalewu Szczecińskiego gwarantują komfort mieszkania. Mierzyn jest bardzo dobrze skomunikowany ze Szczecinem. Liczne autobusy dowiozą dzieci do szkoły a Ciebie do pracy. Miejscowość zlokalizowana jest na trasie drogi krajowej nr 10 co sprawia, że Mierzyn jest doskonałą bazą wypadową. Wieś dynamicznie się rozwija, zyskując nowe domy w bardzo atrakcyjnym otoczeniu.

 

Wygodny dom w Mierzynie

 

Domy na sprzedaż, które proponujemy, to komfortowe budynki z szeregiem udogodnień o zadowalającym standardzie, odpowiadającym najwyższym wymaganiom. By nasi klienci były maksymalnie usatysfakcjonowani, proponujemy profesjonalne doradztwo, pomoc w znalezieniu idealnego lokum oraz przewodnictwo przez gąszcz formalności przy kupnie i sprzedaży. Nasi specjaliści z przyjemnością podzielą się swoją widzą i doświadczeniem, by zaprezentować naszym klientom domy, które staną się ich idealną przestrzenią do życia.

 

Mierzyn - domy na sprzedażDomy Mierzyn - wyjątkowe nieruchomościMieszkania - Mierzyn

 

W zgodzie z naturą w Mierzynie

 

Domy na sprzedaż w Mierzynie to alternatywa dla mieszkań w zatłoczonym mieście. W naszej bazie posiadamy szereg propozycji, wśród których zarówno pary, rodziny, single, jak i ludzie starsi znajdą swoje wymarzone lokum. Pomagamy znaleźć taki dom, który będzie jak najbardziej funkcjonalny. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Elite Nieruchomości. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu komfortowe domy na sprzedaż w Mierzynie. Krok po kroku przeprowadzimy Państwa przez wszelkie etapy poszukiwań domu oraz bezpiecznej transakcji kupna i sprzedaży.

 

 

Sprawdź oferty >>

© 2017 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce