Kontakt

ELITE NIERUCHOMOŚCI

LEWOBRZEŻE i PRAWOBRZEŻE

 

ul. Witkiewicza 45E, Szczecin 71-123

Telefon: 91 886 91 81, 91 886 91 82

English : +48 517 624 813

Deutsch: +48 512 054 011

 

biuro@elite.nieruchomosci.pl

http://www.elite.nieruchomosci.pl

 

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00

 

ELITE NIERUCHOMOŚCI

ODDZIAŁ NAD MORZEM

 

ul. Osiedle Rybackie 107, 72-420 Dziwnów 

Telefon: +48 500 866 161

nadmorzem@elite.nieruchomosci.pl 

 

 

Nasi agenci

 

 

Paulina Makowska (właściciel)

paulina@elite.nieruchomosci.pl

797 550 646

Licencja nr 24608

Adriana Karnicka

adriana@elite.nieruchomosci.pl

505 234 995

Piotr Byzdra

piotr@elite.nieruchomosci.pl

500 358 321

Ewelina Rojkowska

ewelina@elite.nieruchomosci.pl

517 624 813

Licencja nr 24924

Izabela Bogacka

izabela@elite.nieruchomosci.pl

512 054 011

Licencja nr 24847

Eliasz Goździk

eliasz@elite.nieruchomosci.pl

500 308 570

Licencja nr 14017

Natalia Rogala

natalia@elite.nieruchomosci.pl

500 308 978

Justyna Mączyńska

justyna@elite.nieruchomosci.pl

505 284 034

Licencja nr 18707

Karolina Liszczak

karolina@elite.nieruchomosci.pl

514 214 380

Izabela Aneta Nosek

aneta@elite.nieruchomosci.pl

500 866 161

Krzysztof Makowski (właściciel)

krzysztof@elite.nieruchomosci.pl

502 424 064

Licencja nr 9358

 

© 2020 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce