Kontakt

ELITE NIERUCHOMOŚCI
LEWOBRZEŻE i PRAWOBRZEŻE
 
Siedziba główna - Cukrowa Office
ul. Kwiatkowskiego 1/3B, Szczecin 71-004

 

English : +48 517 624 813

Deutsch: +48 512 054 011

 

biuro@elite.nieruchomosci.pl

https://www.elite.nieruchomosci.pl

 
Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00
Sobota: 10.00 - 14.00

 

NIERUCHOMOŚCI NAD MORZEM 

 

nadmorzem@elite.nieruchomosci.pl 

 

 

Nasi agenci

 

 

Paulina Makowska (właściciel)

paulina@elite.nieruchomosci.pl

+48 797 550 646

Licencja nr 24608

Ewelina Rojkowska

ewelina@elite.nieruchomosci.pl

+48 517 624 813

Licencja nr 24924

Piotr Byzdra

piotr@elite.nieruchomosci.pl

+48 500 358 321

Licencja nr 27249

Joanna Okoniewska

joanna@elite.nieruchomosci.pl

+48 690 278 089

Licencja nr 28265

Natalia Rogala

natalia@elite.nieruchomosci.pl

+48 500 308 978

Licencja nr 27237

Klaudia Hus

klaudia@elite.nieruchomosci.pl

+48 505 234 995

Licencja nr 27465

Agnieszka Nocoń

agnieszkanocon@elite.nieruchomosci.pl

+48 797 424 943

Licencja nr 27243

Beata Dorenda

beata@elite.nieruchomosci.pl

+48 514 214 380

Licencja nr 27419

Justyna Mączyńska

justyna@elite.nieruchomosci.pl

+48 505 284 034

Licencja nr 18707

Eliasz Goździk

eliasz@elite.nieruchomosci.pl

+48 500 308 570

Licencja nr 14017

Andrzej Rojkowski

andrzej@elite.nieruchomosci.pl

+48 500 657 355

Licencja nr 27917

Krzysztof Makowski (właściciel)

krzysztof@elite.nieruchomosci.pl

+48 502 424 064

Licencja nr 9358

 

© 2023 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce