Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej.
Dom położony w dzielnicy Dąbię graniczący linią ogrodu z gajem leśnym.
Dom wybudowany w technologi tradycyjnej w 1986 rok. W latach 2015-2022 przeszedł kapitalny remont. W tym czasie wymieniono wszystkie wewnętrzne instalacje, nowe tynki i gładzie, nowy piec na ekogroszek, wylano nowe posadzki, nowy dach, nowe schody. Wraz z tymi pracami dom został na nowo zaaranżowany i wykończony.
Na parterze znajduje się wiatrołap, który powadzi Nas do przestronnego korytarza z zabudową stolarską drewnianą w kolorze białym. Na tym samym poziomie znajduje się garaż jednostanowiskowy z kanałem, pomieszczenie gospodarcze, WC i przestronny salon wraz kuchnią o powierzchni około 40m2. Z salonu wyjście na taras i ogród od strony południowo-zachodniej. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie wraz z wyspą i sprzętami. Kuchenka na gaz.
Na 1 piętro prowadzą dębowe nowoczesne schody. Na piętrze mamy 3 sypilanie, salon TV i salon kąpielowy. Dodatkowo z 2 sypialni wyjście na przestronny balkon. Z przestronnego korytarza mamy wyjście na zabudowany taras.
Dodatkowe udogodnienia: rolety zewnętrzne strowane elektronicznie, wyjątkowe rozwiązania oświetlenia w domu, instalacja alarmowa.
Dom nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych, gotowy do wprowadzenia niskie koszty utrzymania.
Zapraszam do osobistej weryfikacji i rozmowy.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).