Wybrana oferta jest archiwalna, skontaktuj się z nami.

Dobrzany

Domy na Sprzedaż
Obniżka ceny
nr oferty 412912
powierzchnia 355 m2
ilość pokoi 7
piętro parter
standard Dobry
Nowa cena. Na sprzedaż dom z agroturystyką

NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY z gruntem rolnym i funkcjonującą agroturystyką: TERGIENIÓWKA = przyjazną dla osób niepełnosprawnych.
Siedlisko położone jest 300 metrów za DOBRZANAMI kierunek WAPNICA /połączone z miasteczkiem ścieżką rowerowo-spacerową. Posesja otoczona polami, sadem i lasem.
Budynek dwupokoleniowy – projekt krakowski o powierzchni całkowitej ok. 355m2, zamieszkały od 1996 roku i ciągle modernizowany, 99% ekologiczny. Zasilany wodą miejską, z własną oczyszczalnią biologiczną. Ogrzewanie i ciepła woda zasilane pompą ciepła 16 kw -super cicha/ 2 rok/ oraz ekrany fotowoltaiczne 2 x około 10 kw/ 4 lata; 2 rok/. Budynek posiada trzy niezależne jednostki mieszkalne z osobnymi wejściami z zewnątrz / czwarta w dostosowaniu/, w tym jedna dla osób niepełnosprawnych z podjazdem na wózki inwalidzkie, oraz jedna w dolnej części budynku – w suterenie. Z pomieszczeń w budynku wyróżnia się otwarta kuchnia główna z oryginalną czynną kuchnią kaflową i samodzielną toaletą. W jednej z kuchni kominek. Dom zamieszkały – po zakupie wymaga ogólnego odświeżenia i ewentualnej konserwacji niektórych naturalnych elementów drewnianych/ drzwi, podłogi…/.
Na posesji o powierzchni: około 0,38 ara znajdują się :
- 4 niezależne murowane garaże z wiatą na drewno oraz budynek gospodarczy wolnostojący.
- zróżnicowana część rekreacyjno–sportowa z pełnowymiarowym- betonowym kortem tenisowym,
- drewniana – duża chata biesiadna/ atelier ogrodowe/- na około: 70-100 osób, z wyposażeniem sanitarno - gastronomicznym i ogrzewaniem powietrznym/ turbina, piec metalowy na drewno/,
- ogródek warzywny,
- zagajnik z oczkiem wodnym i strzechą,
- na skraju posesji trafostacja ENEI (wybudowana przez właścicieli-posiadamy dokumenty), możliwość podłączenia dodatkowej instalacji fotowoltaicznej,
- podwórko w 80 % wyłożone kostką brukową i płytką chodnikową - 20 % inne,
- dwie bramy metalowe – wjazdowe.
Cała posesja z różnymi nasadzeniami owocowo-leśnymi w całości ogrodzona płotem drewnianym i siatką. Za budynkiem gospodarczym grunty - „możliwość dokupienia „rolne około 1,2 ha (III i IV klasa bonitacji) przyległe do drogi polnej, w granicy działki energia elektryczna, 100-200 m woda miejska, co stwarza różne warianty dalszego zagospodarowania. 
Po sąsiedzku możliwość dokupienia gruntów rolniczych.

Zapraszam na prezentacje


KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
870 000 zł
Cena za m2
2 450 zł
Miejscowość
Dobrzany
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1994
Powierzchnia
355 m2
Powierzchnia działki
3 800 m2
Kształt działki
Prostokąt
Standard
Dobry
Liczba pokoi
7
Typ kuchni
Oddzielna
Dodatkowe
Garaż
Wyświetleń
136
Sprawdź ratę kredytu
870 000 PLN
2 450 PLN / m2
870 000 Dobry
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce