Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy wolnostojący, położony w malowniczej, rekreacyjnej miejscowości Dominikowo, zaledwie około 250 metrów od jeziora. Nieruchomość usytuowana jest przy kameralnej, spokojnej uliczce, co gwarantuje prywatność oraz komfort wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.
Ogromnym atutem oferty jest przepiękna działka o powierzchni ok. 1 ha, której położenie tworzy atmosferę prywatnej enklawy w otoczeniu natury. Teren daje jednocześnie szerokie możliwości zagospodarowania – zarówno pod rekreację, ogród, jak i dodatkową zabudowę czy strefę wypoczynkową.
Dom parterowy z użytkowym poddaszem został funkcjonalnie zaprojektowany. Na parterze znajduje się przestronny, jasny salon o powierzchni około 40 m², kuchnia (7 m²), sypialnia (9 m²), łazienka (6 m²) oraz pomieszczenie gospodarcze (5 m²). Zarówno z salonu, jak i z kuchni prowadzi wyjście na duży, około 40-metrowy taras, który stanowi idealne miejsce do relaksu i spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół. Drugi, ok 20m2 taras znajduje się z przodu budynku.
Poddasze to otwarta przestrzeń o powierzchni około 70 m² do własnej aranżacji. Wysokość pomieszczeń – 2,4 m przy ścianach oraz aż 3,6 m w najwyższym punkcie – daje wiele możliwości stworzenia dodatkowych sypialni, pracowni lub strefy rekreacyjnej.
Budynek jest w całości podpiwniczony.
Dostępne media: woda miejska, szambo, prąd w domu a do posesji doprowadzony jest gaz. Ogrzewanie zapewnia klimatyczny piecyk typu koza, który nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter.
To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, spokoju oraz bliskości natury, a jednocześnie miejsca z potencjałem i niepowtarzalnym klimatem.
Polecam i zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).