Wybrana oferta jest archiwalna, skontaktuj się z nami.

Goleniów, Pucice

Domy na Sprzedaż
nr oferty 316791
powierzchnia 340 m2
ilość pokoi 7
piętro parter / 2
standard Surowy otwarty
Nieruchomość dla Inwestora!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo urokliwej nieruchomości. Na bardzo dużej i świetnie położonej działce o powierzchni ponad 5000m2 posadowiony jest duży i stylowy budynek mieszkalny oraz obiekt gospodarczy. Prezentowaną inwestycję można przyjąć i rozpatrywać wielorako:

I DOM
Stan surowy otwarty. Wysokość w kalenicy blisko 13m. Powierzchnia użytkowa ok. 290m2. Może to być dom dwurodzinny, olbrzymia i luksusowa posiadłość, bądź podzielona na trzy części nieruchomość mieszkaniowa.
II DZIAŁKA
Piękna lokalizacja. Teren płaski i suchy. Całość ogrodzona. Wstępne projekty na 7 szeregowców plus bliźniak lub kolejne 3 szeregi.
III NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA
Na działce posadowiony jest budynek magazynowo-biurowy i kilka lat temu zostało wydane pozwolenie na rozbudowanie tejże inwestycji.

Nieruchomość nadaje się również do zamieszkania i jednoczesnego prowadzenia działalności - zarówno lekkiej przemysłowej czy magazynowej jak i na przykład domu weselnego, jest to również świetne miejsce do zlokalizowania ośrodka hipoterapeutycznego, stadniny koni. Możliwości jest mnóstwo - kwestia wyobraźni. Wiele planów czy projektów zostanie udostępnione do dyspozycji zainteresowanych klientów w trakcie prezentacji.
Z trzech stron otulina lasu, jedna strona bezpośrednio przylega do działki. Cena wyjściowa wynosi 890.000zł. Podana cena jest ceną netto. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację. Właściciele są otwarci na wszelkie propozycje.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
890 000 zł
Cena za m2
2 617 zł
Miejscowość
Goleniów, Pucice
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2009
Powierzchnia
340 m2
Powierzchnia działki
5 100 m2
Kształt działki
Nieregularny
Standard
Surowy otwarty
Liczba pokoi
7
Ogrzewanie
Inne
Ciepła woda
Inne
Dodatkowe
Parking naziemny, Garaż, Internet, Telewizja kablowa, Ogród
Wyświetleń
159
Sprawdź ratę kredytu
890 000 PLN
2 617 PLN / m2
890 000 Surowy otwarty
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2020 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce