Wybrana oferta jest archiwalna, skontaktuj się z nami.

Dobra (szczecińska), Bezrzecze

Działki na Sprzedaż
Oferta specjalna
nr oferty 400340
powierzchnia działki 742 m2
Bezrzecze ul. Herbaciana na sprzedaż działka 742m2

   Na sprzedaż bardzo ładna działka o pow 742m2 na końcu ulicy Herbacianej w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych.

   Gwarancja wykonania drogi betonowej. Na działkę wydane były warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego , pow. zabudowy 17 %.

Obecnie należy wystąpić o nowe WZ, w wyniku podziału geodezyjnego. Działka na podwyższonym terenie, co zabezpiecza przed zalaniem. Grunt sprawdzony, stabilny.   W dr wew. ułożona jest sieć gazowa. Udokumentowane jest  zapewnienie przyłącza  energii z Enea  oraz gazu od PGNiG. Działka bez kanalizacji oraz sieci wodociągowej. Wszystkie sąsiednie działki posiadają własne studnie oraz zbiorniki na nieczystości.

Wg informacji z  Urzędu Gminy w Dobrej , do 4 lutego 2022 r zbierane są oferty na   przetarg na wyłonienie firmy do rozbudowy ujęcia wody w Bezrzeczu i rozbudowa zakończy się w drugiej połowie 2022 r.
W umowie notarialnej będzie zapewnienie o możliwości podłączenia się  przez kupującego do wykonanej na koszt sprzedającego sieci wodociągowej  w drodze wewnętrznej.
  W cenie działki zawarte jest również  wybudowanie drogi z płyt betonowych. Wjazd w drogę wew. od  ul. Herbacianej, tylko dla właścicieli działek, zabezpieczony będzie pneumatyczną blokadą parkingową na pilota.

  Gwarancją na wykonanie drogi z płyt betonowych  oraz określenie terminu jej wykonania  będzie zapis w akcie notarialnym o  dobrowolnym poddaniu się egzekucji na rzecz wierzyciela, na podstawie art. 777 KPC , na kwotę 50 tys PLN.
W cenie działki zawarte są udziały w drodze wewnętrznej.   

WYŁĄCZNOŚĆ
 

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
320 000 zł
Cena za m2
431 zł
Miejscowość
Dobra (szczecińska), Bezrzecze
Powierzchnia
742 m2
Powierzchnia działki
742 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Instalacje
Prąd, Gaz
Wyświetleń
101
Sprawdź ratę kredytu
320 000 PLN
431 PLN / m2
320 000
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2022 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce