Elite Nieruchomości z nową siedzibą w Szczecinie! Agencja zaprasza do luksusowego biura

Eleganckie i nowoczesne z akcentami stylu glamour - takie jest nowe biuro Elite Nieruchomości w Szczecinie. Drugi punkt agencji działa od początku lipca przy ulicy Kwiatkowskiego 1-3B w Cukrowa Office na Gumieńcach. Co to oznacza dla klientów?

- Przede wszystkim jeszcze większą dostępność zespołu Elite w Szczecinie. Nowe biuro to poszerzenie działalności dotychczasowego punktu przy ulicy Witkiewicza 45 E. Maklerzy pracują teraz równocześnie z dwóch dzielnic miasta - ze Świerczewa oraz z Gumieniec. Drugi punkt to kolejny krok na drodze rozwoju firmy. Elite Nieruchomości stawia na progresywne działania, które przynoszą nowe - nowe oferty, nowe osiągnięcia, a także nowych specjalistów w zespole. Przypomnimy, że to właśnie Elite otrzymało tytuł - najlepszego biura nieruchomości województwa zachodniopomorskiego w prestiżowym konkursie branżowym “Lider Nieruchomości Otodom”, a także wyróżnienie Orły 2020. A jeśli chodzi o zespół, to lada moment agencja przedstawi nowych pośredników.

Dlaczego warto o tym wiedzieć? - Ponieważ branża nieruchomości to jedna z najdynamiczniej rozwijających się branży w kraju i na świecie. A same nieruchomości stanowią najatrakcyjniejszą z możliwych lokat. Decydując się na inwestycję warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Agencja Elite Nieruchomości może poszczycić się działaniem w oparciu o przeszło 20 lat doświadczenia zawodowego. Biuro swoim zasięgiem obejmuje zarówno Szczecin i okolice - Stargard, Goleniów, Police, Siadło Dolne, Nowe Warpno, jak i całe wybrzeże - Dziwnów, Międzyzdroje, Pogorzelica, Rewal, Pobierowo i inne. W ofercie można znaleźć domy i mieszkania na wynajem i sprzedaż, lokale, obiekty komercyjne czy działki. Podejmując współpracę z Elite, klienci mogą liczyć nie tylko na pośrednictwo, ale też na dokonywanie zlecenie obrotu nieruchomościami czy usługi doradcze w tym doradztwo kredytowe.

Sama współpraca to jednak nie wszystko. Zespół Elite wie ile znaczy dla klienta wygoda. Nie tylko ta przy załatwianiu transakcji, ale ta w podstawowym tego słowa znaczeniu. Miejsce spotkań musi być odzwierciedleniem stylu i jakości pracy. Stąd też nowa siedziba Elite to aż 140 m2 nowoczesnej przestrzeni. Przeszkolone wyciszone biura zapewniają kameralny, pełen prywatności i bezpieczeństwa nastrój. Z kolei wygodne fotele sprawiają, że w biurze ma się ochotę zostać odrobinę dłużej. Nie bez znaczenia są tu też złote dodatki dekoracyjne i ciepłe oświetlenie. Wspólnie nadają wnętrzu eleganckiego, pełnego smaku tonu. Najlepiej jednak przekonać się o tym osobiście umawiając spotkanie.

Zespół Elite jest do dyspozycji niemal całą dobę. Z maklerami można kontaktować się drogą tradycyjną pod numerem telefonu: 91 8171717, ale też za pośrednictwem strony internetowej www.elite.nieruchomosci.pl i przez media społecznościowe - FB: @elite.szczecin oraz Ig: @elite.nieruchomosci.pl

Do zobaczenia na miejscu!

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce