Szczecin, Centrum

Lokale na Sprzedaż
Obniżka ceny
nr oferty 422191
powierzchnia 162 m2
piętro parter / 3
Lokal biurowo-usługowy + 2 miejsca parkingowe

    Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy, usytuowany na parterze eleganckiej kamienicy przy pl. Batorego 3 w Szczecinie. Ten wyjątkowy lokal oferuje szereg udogodnień oraz potencjał do realizacji różnorodnych przedsięwzięć biznesowych. Lokal idealnie nadaje się na kancelarię adwokacka/notarialną czy też gabinety lekarskie.

Budynek w ostatnich trzech latach przeszedł gruntowną modernizację, dzięki czemu została wymieniona cała instalacja CO w budynku, a także zmodernizowano węzeł cieplny. Grzejniki są opomiarowane bezprzewodowo, co zapewnia efektywne zarządzanie zużyciem energii cieplnej.

Główna instalacja w budynku również została wymieniona, a lokal posiada   4 własne podliczniki, co umożliwia indywidualne rozliczanie zużycia prądu. Dodatkowo, budynek ma dostęp do światłowodu Orange, co zapewnia szybki i niezawodny dostęp do internetu.

Bezpieczeństwo jest priorytetem - dlatego budynek jest monitorowany kamerami oraz wyposażony w system alarmowy. Dodatkowo, w podwórzu znajdują się 2 miejsca parkingowe (w cenie lokalu) -   z dostępem przez szlaban i bramę na pilota, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę dla użytkowników.

W lokalu znajdują trzy łazienki - jedna wymaga remontu, natomiast dwie pozostałe są nowocześnie wyposażone. Istnieje również możliwość zabudowania czwartej łazienki, co dodatkowo zwiększa potencjał tego miejsca.

Istnieje opcja zakupu piwnicy.

Bardzo łatwy, dogodny dojazd autem lub komunikacją miejską czy też dojcie z głównego dworca PKP i dworca autobusowego (około 5 minut spacerem).

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na   prezentację tego wyjątkowego lokalu użytkowego.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
1 480 000 zł
Cena za m2
9 135 zł
Miejscowość
Szczecin, Centrum
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1930
Powierzchnia
162 m2
Dodatkowe
Parking naziemny
Wyświetleń
41
Sprawdź ratę kredytu
1 480 000 PLN
9 135 PLN / m2

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
1 480 000
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce