Szczecin, Śródmieście-Centrum

Lokale na Wynajem
nr oferty 420896
powierzchnia 320 m2
piętro 5 / 4
Powierzchnia biurowa w Centrum - Klasa A

 Z radością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu powierzchni biurowej zlokalizowanej w sercu biznesowego Szczecina.
Budynek stanowi pierwszą klasę A wśród budynków biurowych w Szczecinie, oferując ponad 5 000 m² komfortowej przestrzeni biurowej utrzymanej w najwyższym standardzie. Jego atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta oraz doskonała jakość oferowanych powierzchni stanowią niezaprzeczalne atuty tego obiektu.
Swoją silną pozycję na lokalnym rynku zawdzięcza centralnej i prestiżowej lokalizacji, dobremu współczynnikowi miejsc parkingowych, dobrej jakości wykończeniu powierzchni i wysokiemu standardowi obsługi oraz atrakcyjnym stawkom czynszu. Budynek otrzymał prestiżowy certyfikat BREEAM In Use. Przyznany w grudniu 2012 r. certyfikat, jest potwierdzeniem proekologicznych rozwiązań stosowanych w zarządzaniu budynkiem.

Standard wykończenia powierzchni obejmuje:

- Wykładzinę podłogową na wyższych piętrach
- Sufity podwieszane (kasetonowe) w biurach
- Sufity podwieszane z płyty G-K w korytarzach, z zabudowanym kanałem wentylacyjnym i instalacją oświetlenia elektrycznego
- Ściany działowe wykonane z płyty G-K lub bloczków gazobetonowych, szpachlowane, pokryte tapetą z włókna szklanego, malowane farbą Tikkurila Optiva 5 w kolorze białym
- Wybrane ścianki działowe systemowe z przeszkleniami, umożliwiające optymalne doświetlenie przestrzeni
- Oświetlenie obejmujące lampy i oświetlenie halogenowe

Komunikacja

Budynek usytuowany w sercu miasta, świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami Szczecina. W odległości 100 metrów od biurowca znajduje się przystanek tramwajowy, natomiast kolejny przystanek jest oddalony o 260 metrów.
Lotnisko Szczecin-Goleniów oddalone jest o 42 km w kierunku Gdańska. Podróż do lotniska zajmuje około 40 minut. Dworzec kolejowy i autobusowy są zlokalizowane w odległości 1.7 km, a dojazd do nich trwa około 7 minut. Autostrada A6, łącząca się z niemiecką autostradą A11 w kierunku Berlina, znajduje się w odległości 15 km. Podróż do Berlina zajmuje około 2 godziny, czyli 150 km.
Najbliższy hotel, Radisson Blue, znajduje się zaledwie 300 metrów (5 minut) od biurowca, natomiast kolejny, Hotel Park, jest oddalony o 400 metrów (6 minut). Jeśli ktoś pragnie odwiedzić Hotel Focus na Starym Mieście, to dojście zajmuje około 7 minut.


Cena za m2 - 60 PLN + Vat.


Dostępne inne powierzchnie:
- 250 m2 - pod lokal gastronomiczny
- 1100 m2 - powierzchnia biurowa
- 185 m2 - powierzchnia biurowa


Zapraszam na prezentację:)

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
19 200 zł
Cena za m2
60 zł
Miejscowość
Szczecin, Śródmieście-Centrum
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2010
Powierzchnia
320 m2
Piętro
5
Dodatkowe
Winda, Klimatyzacja
Wyświetleń
6
19 200 PLN
60 PLN / m2

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
19 200
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce