Wybrana oferta jest archiwalna, skontaktuj się z nami.

Szczecin, Śródmieście

Lokale na Wynajem
Oferta specjalna
nr oferty 363535
powierzchnia 90 m2
ilość pokoi 3
piętro parter / 4
Prestiżowa lokalizacja, 90 m?, parter, śródmieście

Lokal do wynajmu o powierzchni ok. 90 m? znajdujący się na parterze w śródmieściu przy jednej z ruchliwych ulic w Szczecinie.
Niewątpliwym atutem lokalu są duże, widoczne witryny oraz drugie wejście bezpośrednio z klatki schodowej. Istnieje możliwość zrobienia dwóch niezależnych lokali.
Wysoki sufit ok. 3,15 m- przestrzenna sala o powierzchni ok. 33 m?   umożliwia stworzenie lokalu usługowego, handlowego bądź biura.
Na powierzchnię lokalu składa się sala główna z witryną, trzy pomieszczenia 18 i 10 i 12,5 m?, łazienka z natryskiem, pomieszczenie socjalne 12,5 m?. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z pieca gazowego. Centralne ogrzewanie podłogowe. Wentylacja mechaniczna.
Niewątpliwym atutem lokalu są duże, widoczne witryny oraz wejście bezpośrednio z ulicy oraz drugie z klatki schodowej.
Lokal w trakcie kapitalnego remontu. Wymienione wszystkie instalacje. Na podłodze terakota. Łazienka w glazurze. Koniec remontu na koniec maja.
Miesięczny czynsz najmu to 5000 zł. plus opłaty do zarządcy 440,00 zł, plus opłaty licznikowe. Wymagana jednomiesięczna kaucja.
Doskonała lokalizacja, w pobliżu wszelkie niezbędne obiekty infrastruktury miejskiej. Duża intensywność ruchu pieszych, nieopodal lokalu przystanki komunikacji miejskiej. Parking przed budynkiem.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
5 000 zł
Cena za m2
55 zł
Miejscowość
Szczecin, Śródmieście
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
3
Dodatkowe
Parking naziemny
Wyświetleń
61
5 000 PLN
55 PLN / m2
5 000
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2020 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce