Szczecin, Gumieńce

Mieszkania na Sprzedaż
Obniżka ceny
nr oferty 410495
powierzchnia 66 m2
ilość pokoi 3
piętro parter / 2
standard Idealny
Wyjątkowe. Komfortowe. Piękne. Po prostu Twoje!

Szczecińskie Gumieńce, to w dużej mierze dzielnica domków jednorodzinnych. I właśnie w jednym z nich, na samym parterze, znajduje się wyjątkowe mieszkanie. Wyjątkowe, bo jak zlokalizowane jest w domu, a nie w bloku. Wyjątkowe, ponieważ na rynku nie mamy niewiele mieszkań z takich ja to. W końcu wyjątkowe, bo choć na końcu miasta, to jednak świetnie skomunikowane z centrum oraz pozostałymi częściami miasta, dzięki czemu dojazd do pracy nie sprawi Tobie najmniejszego problemu.
 
Z jednej strony tylko kilkaset metrów dzieli nas od granic administracyjnych miasta, a tuż za nimi mamy mnóstwo pól oraz przyrody. Z drugiej strony dojazd do centrum zajmie Ci około 20 minut. Jeśli wybierzesz komunikację miejską będzie to 30-40 minut, a zatem wciąż nieźle. Skoro znamy już okolicę, to już najwyższy czas poznać mieszkanie.
 
Składa się ono z trzech pokoi (11,12,20 m2), kuchni (6 m2), łazienki (3,6m2), korytarza (7m2), balkonu (6m2) oraz piwnicy (21m2). Brzmi znajomo, wiadomo. Wiele mieszkań ma tak samo. Jeśli skupić się tylko na suchych faktach, to mamy ofertę jakich wiele. Mówiąc krótko: nic szczególnego. Ale czy oby na pewno? Zanim przestaniesz czytać dalej, przypomnij sobie zdjęcia, które właśnie przed chwilą skończyłaś lub skończyłeś oglądać. Czy już to dostrzegasz, że w zamyśle obecnych właścicieli mieszkanie było projektowane w ten sposób, by każda spędzona w nim chwila była możliwie najbardziej komfortowa? Czy już widzisz z jaką dbałością dobierany był każdy nawet najdrobniejszy detal wystroju wnętrza? Czy już dostrzegasz, że kuchnia nie tylko zaprojektowana jest w ten sposób, by na stosunkowo niewielkiej powierzchni stworzyć komfortowe warunki do przygotowywania posiłków, ale także by była łatwa w utrzymaniu czystości oraz służyła przez długie lata? Czy już widzisz, że łazienka swą aranżacją bardziej przypomina jedną z tych spotykanych w apartamentach premium czy czasopismach glamour? I właśnie tak projektowane było to mieszkanie. Miały je cechować wysoka jakość wykonania, wysublimowana, choć nienarzucająca się estetyka, przemyślane i komfortowe wnętrza, a wszystko po to, by każdy spędzony w nim dzień był wyjątkowy. Dodatkowo mamy tu schowek na najbardziej potrzebne rzeczy oraz piwnicę, która zgodnie z wizją właścicieli przekształcona została w dodatkowe pomieszczenie. Jeśli wciąż masz wątpliwości czy to wszystko to prawda, to nie zostaje Ci nic innego jak umówić się na spotkanie. Na miejscu z radością pokażę Tobie wszystko to, o czym tu czytałaś.
 
Na koniec rozwiążmy jeszcze istotną kwestię, czyli gdzie możesz zaparkować auto. Przed domem zawsze znajdziesz jedno lub dwa miejsca dla swoich pojazdów. Co jeśli odwiedzą Cię goście? Nie ma obawa, dla nich też znajdzie się miejsce. Dodatkowo wraz z pozostałymi mieszkańcami możesz korzystać ze wspólnego ogródka, w którym zrobisz grilla lub po prostu napijesz się porannej kawy.
 
Co jeszcze więcej można powiedzieć o tym mieszkaniu? Chyba tylko tyle, że koniecznie trzeba je obejrzeć na żywo. A zatem do zobaczenia.
 

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
679 000 zł
Cena za m2
10 189 zł
Miejscowość
Szczecin, Gumieńce
Rodzaj budynku
Dom
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1978
Powierzchnia
66 m2
Standard
Idealny
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Wyświetleń
23
Sprawdź ratę kredytu
679 000 PLN
10 189 PLN / m2

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
679 000 Idealny
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2023 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce