3 pokoje do remontu z potencjałem na 4 - Gumieńce!
Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. 
Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osiedla szczecińskiej dzielnicy Gumieńce, w niedalekiej odległości od CH ,,Ster".
Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej, sklepów, gastronomii, usług, szkół, przedszkoli i wielu innych miejskich udogodnień. 
Nieruchomość z potencjałem na 4 pokojowy lokal (bliskość pionów wodno-kanalizacyjnych i wentylacji, umożliwia przeniesienie kuchni do salonu i pozyskania 4 pokoju). 
W skład mieszkania wchodzą:- Obszerny salon - 22,03 m² 
 - Sypialnia - 10,48 m² 
 - Sypialnia - 11,83 m² 
 - Osobna, widna kuchnia z oknem - 6,94 m² 
 - Łazienka - 4,03 m² 
 - WC - 1,14 m² 
 - Przedpokój - 7,76 m² 
 - Hol - 5,49 m² 
 - Balkon - 4,82 m² 
 - Piwnica
 
Największe atuty:- Możliwość zaprojektowania lokalu 4 pokojowego
 - Spory metraż i potencjał nieruchomości
 - Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
 - Balkon i piwnica
 - Darmowe miejsca parkingowe (niestrzeżone)
 - Idealnie miejsce dla rodziny z dziećmi 
 
Opłaty:- Czynsz administracyjny: ok. 550 zł/mies. (w tym m.in. zaliczki na wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy oraz opłaty administracyjne)
 
Cena: 565 000 złMożliwość szybkiego wydania lokalu. Pełna własność.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!                        
                        KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).