Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 60., z zadbaną klatką schodową – od wejścia widać, że budynek jest pod dobrą opieką.
Mniejszy pokój ma balkon skierowany na południe – słońce towarzyszy przez większość dnia, co przy takim metrażu robi ogromną różnicę. Większy pokój jest punktem przejściowym – prowadzi zarówno do drugiego pokoju, jak i do kuchni, dzięki czemu cała przestrzeń krąży wokół jednego centralnego miejsca, a nie rozjeżdża się na boki. Do tego przedpokój i łazienka z toaletą w jednym pomieszczeniu – układ, który mimo niewielkiego metrażu działa logicznie, bez martwych, niewykorzystanych kątów.
Mieszkanie wymaga remontu– instalacje, ściany, sufity, podłogi – czyli pełna swoboda w zaprojektowaniu wnętrza od podstaw, dokładnie pod siebie. Stare okładziny i tak trzeba usunąć, więc nie musimy wybierać, co zostawić, a co zmienić – wszystko zaczyna się od zera. To rzadka okazja, by zaprojektować przestrzeń bez ograniczeń narzuconych przez wcześniejsze decyzje, materiały czy układ instalacji. Każdy detal – od gniazdek po rozmieszczenie punktów świetlnych – można zaplanować dokładnie tam, gdzie będzie potrzebny. Ogrzewanie i ciepła wodą są z sieci miejskiej, więc żadnych dodatkowych zmartwień o piece czy kominy. Do lokalu przynależy ponad dwumetrowa piwnica
Osiedle jest zielone, z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut – sklepy, przystanki, miejsca do spacerów. Dodatkowo bardzo krótki termin wydania mieszkania, co dla osób planujących szybki start remontu może być kluczowe.
Najlepszym sposobem, by ocenić potencjał tego miejsca, jest zobaczyć je na żywo – zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).