Ofertuję na sprzedaż słoneczne, piękne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo atrakcyjnie położone, pożądana lokalizacja cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej.
Na powierzchnię 37,67m2 składają się:
- jasny salon ok. 15 m2
- ustawna sypialnia ok. 12 m2
- piękny aneks kuchenny ok. 4 m2
- łazienka z prysznicem ok. 3 m2
- przedpokój ok. 3,67 m2
Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na podłodze panele, w łazience i kuchni gres, okna pcv. Ściany gładkie. W przedpokoju dekoracyjna cegła. W 2022r wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. W mieszkaniu pozostaje wszystko wraz z nowym sprzętem AGD firmy Elektrolux (zmywarka, okap, pralka, lodówka z funkcją defrost, piekarnik z funkcją parową, płyta indukcyjna).
Czynsz administracyjny ok. 498zł (1 os) + dodatkowo płatny prąd. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej.
Blok ocieplony, doprowadzony światłowód, do lokalu przynależy piwnica ok. 4m2. Dużo miejsc parkingowych ogólnodostępnych.
Polecam z uwagi na dobrą lokalizację. Mieszkanie idealne i gotowe do zamieszkania.
Zapraszam na prezentację.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).