Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wyposażonej w wannę i prysznic, osobnego wc i kuchni z oknem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania w pokojach zachowane oryginalne podłogi i drzwi. Obecnie w mieszkaniu oprócz funkcji mieszkalnych prowadzona jest również działalność gospodarcza. W cenie wyposażenie kuchni i pojemne szafy w zabudowie stałej. Pozostałe elementy wyposażenia do uzgodnienia.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).