Wybrana oferta jest archiwalna, skontaktuj się z nami.

Szczecin, os. Reda

Mieszkania na Wynajem
Obniżka ceny
nr oferty 422622
powierzchnia 58 m2
ilość pokoi 3
piętro parter / 4
standard Dobry
Wolne 3 pokojowe ładne mieszkanie - ul. Bronowicka

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na os. Gumieńce.

Mieszkanie dwupoziomowe składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz WC, na drugim poziomie zaś jest pokój, sypialnia oraz łazienka z WC.
Mieszkanie stanowi idealną ofertę dla studentów Uniwersytetu Szczecińskiego - to zaledwie 7 min. pieszo do Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania przy ul. Cukrowej oraz do Wydziału Nauk Społecznych (dawniej Wydział Humanistyczny) przy ul. Krakowskiej.   Mieszkanie położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie połączeń komunikacyjnych (2 min. do przystanku autobusowego dziennych linii autobusowych nr 60, 62 oraz do nocnej linii autobusowej 529). Wszystko to sprawia, że najemcy będą mieli zapewnione znakomite połączenie z innymi dzielnicami miasta. W odległości 500 m. znajdują się także liczne obiekty użytku publicznego, miedzy innymi poczta, Biedronka, kwiaciarnia, przychodnia, kościół, paczkomat.

Koszt miesięczny wynosi 1700 zł czynszu najmu + 1 414,01 zł czynszu administracyjnego (zawiera wszystkie opłaty tj. zaliczki na zimną i ciepłą wodę, ogrzewanie, prąd, gaz i fundusz remontowy)


KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Cena
1 700 zł
Cena za m2
29 zł
Miejscowość
Szczecin, os. Reda
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1960
Powierzchnia
58 m2
Standard
Dobry
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Wyświetleń
41
1 700 PLN
29 PLN / m2
1 700 Dobry
Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce