2 pokoje | osobna kuchnia | os. Zawadzkiego | ul. Romera | Szczecin
Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.
✔ 2 funkcjonalne pokoje
✔ osobna, słoneczna kuchnia
✔ mieszkanie umeblowane i wyposażone
✔ świetna lokalizacja dla studentów i osób pracujących
✔ bardzo dobra komunikacja miejska
Mieszkanie zostało praktycznie zaaranżowane - pierwotnie była to kawalerka, obecnie wydzielono część dzienną oraz osobny pokój mogący pełnić funkcję sypialni lub miejsca do pracy.
Wyposażenie obejmuje m.in.:
zmywarkę
lodówkę z zamrażalnikiem
piekarnik i płytę gazową
pralkę
dużą szafę typu Komandor
W pobliżu sklepy, punkty usługowe, restauracje, paczkomat oraz przystanki autobusowe. Blisko uczelni ZUT, PUM i Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.
Koszty:
• czynsz najmu: 1 750 zł
• czynsz administracyjny: ok. 508 zł
• dodatkowo prąd i gaz wg zużycia
• wymagana kaucja
Zapraszam na prezentację - klucze w biurze.
Kontakt telefoniczny: 9:00–17:00
Poza godzinami proszę o wiadomość SMS.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).