Do wynajęcia kawalerka powstała w wyniku adaptacji poddasza w 2016r. Składa się z dużego, dobrze doświetlonego oknami połaciowymi salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Mieszkanie umeblowane - widoczne na zdjęciach. W łazience kabina prysznicowa oraz pralka. W aneksie kuchennym (doświetlonym dodatkowo oknem dachowym) płyta elektryczna, okap, ekspres przelewowy, mikrofalówka, lodówka pod blatem, szafki. Do czynszu najmu i czynszu administracyjnego należy doliczyć rachunki za gaz i prąd. Możliwość korzystania z internetu (światłowód). Wynajem na minimum rok. Kaucja 2.500zł.
Polecam!
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).