Notes (0)
Hala magazynowo-produkcyjna

Proponuję najem   murowanej hali magazynowej o powierzchni 703 m2 podpiwniczonej w niedalekiej odległości od centrum miasta. Z bardzo dobrym dostępem do zaplecza socjalno-bytowego. Nieruchomość przeznaczona do działalności produkcyjno-bazowo-składowej z bardzo dobrą funkcjonalnością, wysokim standardem wyposażenia wnętrz. Możliwość prowadzenia usług: produkcyjnych, logistycznych, biurowych, handlowych jako funkcji towarzyszącej. Składa się z dwóch hal o powierzchniach 364 i 339 m2 oraz części socjalno - biurowej o pow. 393 m2. Budynek usytuowany jest w prawobrzeżnej części Szczecina, w strefie przemysłowej w pobliżu drogi krajowej nr 10 klasy GP o dopuszczalnym nacisku do 10 ton. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Działka na której posadowiona jest nieruchomość uzbrojona jest w sieć wodną, kanalizacyjną i energetyczną. Budynek wykonany w zwartej zabudowie, technologi tradycyjnej, murowanej. Nieruchomość w stanie technicznym dobrym. Posadowiony na fundamentach - lawy żelbetowe. Ściany zewnętrzne nośne i wewnętrzne z cegły pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej. Dach dwuspadowy, pokryty blachą terapezową. Stolarka i ślusarka: okienna wykonana z profili PCV częściowo okratowana; drzwiowa zewnętrzna z profili aluminiowych oraz drzwi wew. płycinowych. Budynki pokryte są tynkiem ceramiczno-wapiennym. Wewnętrzna część ścienna pokryta tynkami cementowo-wapiennymi oraz płytami GKF. Podłoga w halach magazynowych oraz piwnicy wykonana z betonu zatartego na gładko, zaś w pomieszczeniach socjalnych i korytarzach - terakota. Pomieszczenia biurowe w części podłogi wykończone są panelami podłogowymi oraz terakotą. Ściany w pomieszczeniach biurowych sa malowane, w części socjalnej częściowo glazurowane oraz wyposażony w armaturę i ceramikę sanitarną. Budynek ogrzewany wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne.   Teren częściowo ogrodzony i zagospodarowany   z placami manewrowymi utwardzonymi. Możliwość dostosowania hali do potrzeb Najemcy nawet w czasie 1 miesiąca od podpisania umowy.   Aktualnie prowadzone są prace remontowe. Budynek po remoncie będzie w standardzie A+. Cena najmu wynosi 29 365 netto. Zapraszam do prezentacji.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

ELITE nieruchomości

tel. 91 886 91 81

tel. 91 886 91 82

tel. 91 886 91 83

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
29 365
Obiekty komercyjne na Wynajem
nr. oferty 356814
Cena
29 365 zł
Cena za m2
27 zł
Miejscowość
Szczecin, Śródmieście
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1976
Powierzchnia
1 057 m2
Powierzchnia działki
2 973 m2
Piętro
1
Dodatkowe
Winda
Wyświetleń
10

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2019 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce