Atora

Oferta nr 389054


Na sprzedaż apartament w Dziwnówku z dużym potencjałem. pow-73 m2 piętro-3 pokoje-4 łazienki-2 aneksy kuchenne-2 balkon-2 szt Apartament znajdujący się w otoczeniu lasu blisko zejścia na plażę (ok 150m )na zamkniętym osiedlu. Atutem apartamentu po za położeniem jest jego dyspozycyjność, jest on podzielony na dwa osobne lokale co daje duże możliwości pod kątem zarobkowym jak i możliwość wypoczynku i wynajmowania jednocześnie, całość jest wykończona i wyposażona. Apartamenty składają się z salonu z otwartą kuchnią sypialni i łazienki oraz każdy posiada swój balkon. Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 835 000 zł
Cena za m2 11 397 zł
Miejscowość Dziwnów, Dziwnówek
Rodzaj budynku Budynek apartamentowy
Powierzchnia 73 m2
Standard Dobry
Piętro 3
Liczba pokoi 4
Ogrzewanie Inne
Ciepła woda Inne
Typ kuchni Inny
Wyświetleń 49
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 886 91 81
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl