Atora

Oferta nr 395272


Wolnostojący dom położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o obszarze 1300 m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 110 m2, a powierzchnia całkowita liczona "po podłodze to 220 m2. Na powierzchnie domu składają się: PARTER: Przedpokój, kuchnia z jadalnią, salon, sypialnia i łazienka. W pokojach są panel, ściany gładzone i malowane. W kuchni i jadalni na podłodze terakota, ściany gładzone i malowane. Łazienka w glazurze i terakocie. W przedpokoju na podłodze terakota, ściany gładzone i malowane. PODDASZE: przedpokój, salon, garderoba, kuchnia, sypialnia i łazienka z wc. W największym pokoju na poddaszu na podłodze położone są panele, ściany wygładzone i pomalowane. Pozostałe pomieszczenia na poddaszu przygotowane do własnej aranżacji. Parter i poddasze mogą funkcjonować razem lub jako dwa osobne mieszkania z samodzielnymi wejściami. W całym domu zostały wymienione wszystkie instalacje. Ogrzewanie z pieca na opał stały. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Do budynku doprowadzony jest gaz. Zapraszam na prezentacje Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 850 000 zł
Cena za m2 7 727 zł
Miejscowość Police, Tatynia
Stan prawny Własność
Rok budowy 1938
Powierzchnia 110 m2
Powierzchnia działki 1 300 m2
Standard Dobry
Liczba pokoi 4
Ogrzewanie Węglowe
Ciepła woda Piec węglowy/drewno
Typ kuchni Z oknem
Dodatkowe Garaż
Wyświetleń 45
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl