Atora

Oferta nr 397019


PEREŁKA W TOPOWEJ LOKALIZACJI! PRZEPIĘKNIE ZACHOWANA KAMIENICA Atrakcyjne, duże mieszkanie z balkonem 132,2m2 w centrum Szczecina przy Placu Zgody idealne na działalność, pod inwestycję lub dla wielbicieli mieszkań w kamienicach. Mieszkanie mieści się na III piętrze zabytkowej pięknie wyremontowanej kamienicy. Doskonały układ mieszkania pozwala na swobodną aranżację. Składa się z korytarza i 4 pokoi z niezależnym wejściem, 2 kuchnie, łazienka Standard do wykończenia: piękne zabytkowe drzwi do mieszkania (jednakowe w całej kamienicy), odnowione zabytkowe drewniane okna, balkon - jeden z dwóch w całej kamienicy z pięknymi stylowymi filarami . Kamienica w ciągu ostatniego roku przeszła remonty: generalny remont elewacji oraz bramy wejściowej, ocieplenie ściany wewnętrznej. Od strony podwórka wyremontowana siedziba Stbs z parkingiem podziemnym w trakcie budowy. Brak zamkniętej oficyny. Od września 2021r. rozpoczyna się remont al. Wojska Polskiego, ulica będzie mniej ruchliwa i ma być reprezentacyjnym sercem Szczecina. Ogromnie polecam. Teraz zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji. Wyłączność biura nieruchomości. Dostępne klucze. Szybka prezentacja.

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 730 000 zł
Cena za m2 5 521 zł
Miejscowość Szczecin, Centrum
Rodzaj budynku Kamienica
Stan prawny Własność
Rok budowy 1920
Powierzchnia 132 m2
Standard Do remontu
Piętro 3
Liczba pokoi 5
Typ kuchni Oddzielna
Dodatkowe Internet, Telewizja kablowa, Piwnica
Wyświetleń 28
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl