Notes (0)

Bezrzecze - mieszkania i domy na sprzedaż

Osiedle Bezrzecze – domy na sprzedaż

 

Bezrzecze, z niemieckiego Brunn, stanowiło do 1945 roku samodzielną wieś. Obecnie jest jedną z części Szczecina, usytuowaną w zachodniej części miasta tuż przy granicy z Niemcami. Warto wiedzieć, że dopiero w okresie międzywojennym rozpoczęto budowę domów jednorodzinnych w tej części miasta, co wpłynęło na rodzaj zabudowań – większość z nich ma elegancki charakter willowy.

Domy Bezrzecze stanowią więc wyjątkową okazję dla wszystkich zainteresowanych wynajęciem lub kupnem lokum w spokojnym miejscu, z zieloną okolicą i ładną zabudową, a także gwarancją zachowania szczególnego charakteru dzielnicy w przyszłości.

 

Osiedle uchodzi za bardzo ładną część Szczecina głównie ze względu na doskonałą architekturę regionu. Domy w tym regionie są najchętniej wybierane przez osoby, które cenią sobie spokój i przedwojenny klimat wiejski. Nowoczesna infrastruktura jaka powstaje w regionie dobrze wpisuje się w dotychczasowy styl Bezrzecza.

Dodatkowym atutem, który przyciąga mieszkańców do tej właśnie okolicy, jest dobre połączenie komunikacyjne dzielnicy z resztą Szczecina. Z Bezrzecza do centrum miasta można dojechać zarówno autobusem kilku linii, jak i własnym samochodem. Dzięki połączeniom autobusowym i tramwajowym, a także dogodnym drogom dojazdowym mieszkanie w tym miejscu nie oznacza wykluczenia z aktywnej działalności. Istnieje łatwy dostęp do sklepów, banków i życia kulturalnego.

 

W bliskiej okolicy nie znajdują się żadne zakłady przemysłowe czy usługowe, co sprawia, że osiedle ma charakter przedmieścia mieszkalnego o wysokim standardzie Domy Bezrzecze to propozycja dla ludzi szukających zacisznego miejsca, jednak w pobliżu miejskiej infrastruktury. Wybór tego miejsca zapewni komfort codziennego życia nawet najbardziej zapracowanym i wymagającym mieszkańcom.

 

Jednocześnie z Bezrzecza istnieje łatwy dojazd do pobliskiej atrakcji turystycznej – jeziora Głębokie, gdzie wiosną i latem można wypocząć z całą rodziną, dlatego domy Bezrzecze stanowią konkurencyjną ofertę wobec innych propozycji na rynku nieruchomości i cieszą się niezmiennie wielkim zainsteresowaniem wśród naszych klientów.

 

Jak można dostrzec, to komfortowa lokalizacja dla rodzin z małymi dziećmi, jak i osób samotnych, zwłaszcza dla wszystkich wykonujących wolne zawody Mieszkania na sprzedaż Bezrzecze to także oferta dla tych, którzy zamierzają prowadzić na bieżąco transakcje za granicą albo pracują w biurach po niemieckiej stronie.

 

Nawet okoliczna zabudowa wielorodzinna, segmentowce i nowoczesne bloki, nie naruszają elitarnego charakteru okolicy. Obok willi i domów jednorodzinnych można kupić lub wynająć mieszkanie o wysokim standardzie. Domy Bezrzecze oraz mieszkania na Bezrzeczu prezentujemy ze szczegółowym opisem i zdjęciami.

 

Bezrzecze - domy na sprzedażBezrzecze Szczecin - wyjątkowe nieruchomościMieszkania - Bezrzecze

 

Domy w Bezrzeczu

 

Elite Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży domów i mieszkań z tej części Szczecina. Jeżeli masz gotowe założenia dotyczące wymarzonego miejsca zamieszkania, dobrze skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji nieruchomości, która zaprezentuje najlepiej odpowiadające profilowi poszukiwań mieszkania i domy na sprzedaż. Jeżeli zależy ci na znalezieniu swojego nowego domu w Szczecinie – zachęcamy do rozważenia wyboru nieruchomości w Bezrzeczu. Zapraszamy do przejrzenia mieszkań i domów, które znajdują się w naszej ofercie. Dzięki menu szybkiego dostępu masz możliwość łatwiejszego znalezienia oferty, wedle własnych preferencji. Domy Bezrzecze znajdują się w menu pod hasłem „domy na sprzedaż” obok innych ofert. Dostępna jest też opcja szczegółowego doboru cech nieruchomości jakie Cię interesują, pod względem wyglądu, lokalizacji i standardu danego budynku.

 

 

Sprawdź oferty >>

© 2017 Elite Nieruchomości Szczecin - Mieszkania i domy na sprzedaż - Szczecin, Warszewo, Mierzyn, Bezrzecze, Gumieńce