Duża działka rekreacyjna z domkiem letniskowym, zlokalizowana na Wyspie Puckiej.
Działki ROD "Port Centralny".
Wyspa Pucka to raj dla działkowiczów, osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i zrelaksować się na łonie natury. Otoczona jest wodami Przekopu Parnickiego, Odry Zachodniej, Regaliczki, Jeziora Portowego i Kanału Rybnego.
W okolicy liczne miejsca do wędkowania, trasy spacerowe, rowerowe a nieopodal kąpielisko "Dziewoklicz".
Bezproblemowy dojazd autem, obok działki możliwość zaparkowania. Kursuje też autobus, który jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Szczecina.
Powierzchnia działki - 720 m2, pozwala na różnorodne jej zagospodarowanie, zarówno na cele rekreacyjne, jak i pod uprawę warzyw, owoców oraz postawienie szklarni, basenu dla dzieci, murowanego grilla.
Na terenie znajdują się liczne drzewka i nasadzenia, dzięki czemu latem będzie też tu miejsce na wytchnienie od upałów.
Dom z poddaszem, na który składa się:
1 poziom:
-dobrze doświetlona, zadaszona weranda ze strefą wypoczynkową, gdzie nawet podczas deszczu będzie można przyjemnie spędzić czas (ok. 6x2,3 m)
-duży pokój z aneksem kuchennym (ok. 6x4 m)
-pokój/sypialnia (ok. 3,4x3 m)
-łazienka z wc i prysznicem , z bojlerem elektrycznym marki Etalon
2 poziom: poddasze na którym znajduje się pokój z łóżkiem i szafami
Za domkiem znajduje się warsztat, idealny do przechowywania sprzętu czy majsterkowania.
Dom kryty sidingiem, dach gontem.
Kominek do ogrzewania domku.
Media: możliwość prądu całorocznego, woda sezonowa, szambo na działce.
Opłaty: roczna opłata działkowa około 1200 zł +prąd+woda+szambo.
Zapraszam na prezentację.