Do sprzedania dom w konstrukcji szkieletowej Sz-n
Do sprzedania dom w konstrukcji szkieletowej Szczecin Płonia w trakcie budowy. Dom posadowiony na działce 704 m2 na płycie fundamentowej zadaszony dachówka ceramiczną. Konstrukcja ścian szkieletowa, drewniana z drewna klasy C24 z elementów czterostronnie struganych
45x150mm w rozstawie co 60cm. Konstrukcja ścian obłożona obustronnie płytą OSBIII gr. 12mm.
Dach drewniany w konstrukcji krokwiowo-jętkowej z drewna klasy C24. Krokwie 8x20cm, jętki 8x18cm w rozstawie max. 90cm.
Pokrycie dachu dachówką ceramiczną na łatach 6x4cm.
Strop nad parterem w konstrukcji drewnianej z drewna klasy C24 z belek 8x20cm w rozstawie max. 90cm. Belki stropowe usztywnione na całej powierzchni płytą OSBIII gr. 22mm.
Wyposażenie budowlano-instalacyjne
Fundamenty - ławy i stopy fundamentowe, izolowane dysperbitem.
Ściany konstrukcyjne - prefabrykowane z el. 4,5x15 cm
Ściany działowe - prefabrykowane z el. 9x9 cm
Strop nad parterem - belki drewniane 8x20 cm
Dach - w konstrukcji drewnianej kryty dachówką.
Kominy - obsługiwane prefabrykowanymi kominami systemowymi, izolowanymi wełną mineralną 12 cm.
Ściana fundamentowa – styropian twardy – 10 cm
Ściana zewnętrzna – wełna mineralna – 30 cm - U=0,19 W/m2K
Podłoga na gruncie – styropian twardy – 20 cm - U=0,10 W/m2K
Dach – wełna mineralna – 25 cm - U=0,13 W/m2K
Okna – U=1,1 W/m2K
Drzwi zewnętrzne – U=1,5 W/m2K. CO i CW planowane własne gazowe. Wszystkie media doprowadzone do granicy działki. Posesja w całości ogrodzona. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu osobistego z maklerem prowadzącym.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).