Przedmiotem oferty jest dom parterowy zlokalizowany w cichej części Tanowa.
Nieruchomość o powierzchni całkowitej 185m2 została podzielona na dwie strefy tj. dzienną w skład której wchodzi:
(duży salon z wyjściem na taras, kuchnia, jadalnia oraz przedpokój ) oraz na nocną, gdzie znajdują się: (dwie sypialnie, garderoba oraz łazienka) Na poddaszu użytkowym znajdują się dwie sypialnie i łazienka oraz pomieszczenie do przechowywania.
W bryle budynku jest garaż o powierzchni prawie 18m2.
Budynek jest usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1000m2. Wokół posesji jest dużo terenów zielonych dając poczucie ciszy i spokoju. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie prywatność z dala od zgiełku miasta. W zaledwie kilka minut można dojechać do Polic i około dwudziestu minut dotrzeć do szczecina. Wnętrza domu zostały zaaranżowane z dbałością o każdy szczegół tworząc jednolitą przestrzeń o nietuzinkowym wystroju.
Niewątpliwym atutem tego domu jest lokalizacja i otoczenie, które pozwolą nowym nabywcom poczuć klimat tej miejscowości z jednoczesną bliskością do miasta.
Miejscowość Tanowo jest szybką rozwijającą się wsią w której znajdują się: sklepy, szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej i inne punkty usługowe, które ułatwiają mieszkanicom życie codzienne.
Serdecznie zapraszam na prezentacje
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ w Szczecinie oraz nad morzem, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).